Kılıçdaroğlu duyurdu: CHP'de yeni karar

Kılıçdaroğlu duyurdu: CHP'de yeni karar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde her salı yaptığı grup toplantılarını bu kez illerde yapacak. İl grup toplantıları ağustos ayında başlayacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile girdi. Partilerin grup toplantıları da 1 Ekim'e kadar yapılmayacak. Ancak CHP grup toplantılarını devam ettirme kararı aldı. 1 Ekim'de Meclis açılana kadar CHP grup toplantılarını illerde yapma kararı aldı.

MYK toplantısında da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu MYK Üyelerine, "Hepimiz sahada olacağız. Bu yaz durmak yok" mesajını verdi. Yapılan planlamaya göre ağustos ayı itibariyle illerde grup toplantıları başlayacak. Kılıçdaroğlu, her salı başka bir ilde saat 13.30'da grup toplantısında konuşacak. Grup toplantısı bittikten sonra milletvekilleri o ilde saha çalışması yapacak. Kılıçdaroğlu yaz boyunca il ziyaretlerine de devam edecek.

Henüz takvimlendirme yapılmadı. Parti tarafından hangi illerde grup toplantısının yapılacağı planlanacak ve ağustos ve eylül aylarında her salı için bir il belirlenecek grup toplantısı gerçekleştirilecek.