Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere teşekkür mektubu

Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere teşekkür mektubu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yangın felaketi ile mücadeleye destek veren 165 belediye başkanına teşekkür mektubu gönderdi. Orman yangınlarının Cumhuriyet tarihinin en büyük yangınları olduğuna dikkat çekti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya ve Muğla’nın ilçelerinde yoğunlaşan yangın felaketi ile mücadeleye destek veren belediye başkanlarına, teşekkür mektubu gönderdi.

CHPli belediyelerin yanı sıra AK Parti, MHP ve TKP yönetiminde bulunan, toplam 165 belediyeye gönderilen mektupta Kılıçdaroğlu, orman yangınlarının cumhuriyet tarihinin en büyük yangınları olduğuna dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu, “Bu tür durumlarda en çok ihtiyaç duyduğumuz şey, siyasi çekişmeleri bir kenara bırakarak, birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir. Büyük fedakârlıklar göstererek, canla başla çalışan her bir insanımıza minnet borçluyuz.” dedi

“Ülkemizin dört bir yanındaki yerel yönetimlerimiz de dayanışma bilinciyle yangın bölgelerine yardım elini uzattı. Sizler de belediye olarak sunduğunuz katkılarla bu büyük mücadelenin içinde yer aldınız.” diyen Kılıçdaroğlu mektubunda “Ülkemizin orman yangınlarıyla mücadelesine verdiğiniz destek nedeniyle, sizlere ve mesai arkadaşlarınıza en içten şükranlarımı sunarım" ifadelerine yer verdi.