Kınık'ın "acil" çağrısına destek yağdı

Video: Kınık'ın "acil" çağrısına destek yağdı
<a class="in-news-link" href="/kizilay" target="_blank" title="Kızılay haberleri">Kızılay</a> Başkanı <a class="in-news-link" href="/kerem-kinik" target="_blank" title="Kerem Kınık haberleri">Kerem Kınık</a>, <a class="in-news-link" href="/sosyal-medya" target="_blank" title="sosyal medya haberleri">sosyal medya</a> üzerinden soğuk hava koşulları nedeniyle <a class="in-news-link" href="/kan" target="_blank" title="kan haberleri">kan</a> stoklarının azaldığını açıklamış, halkı kan vermeye çağırmıştı. O çağrıya yanıt <a class="in-news-link" href="/turkiye" target="_blank" title="Türkiye haberleri">Türkiye</a>'nin her yanından gecikmedi.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, sosyal medya üzerinden soğuk hava koşulları nedeniyle kan stoklarının azaldığını açıklamış, halkı kan vermeye çağırmıştı. O çağrıya yanıt Türkiye'nin her yanından gecikmedi.

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, sosyal medya hesabından duyuru yapıp, halkı hayat kurtarmak için kan bağışına davet etmişti. O çağrı 1 gün içinde karşılık buldu. Türkiye'nin 4 bir yanında Kızılay merkezleri bağış yapmak isteyenlerle dolup taştı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS