Köpeğe pompalı tüfekle saldırı!

Video: Köpeğe pompalı tüfekle saldırı!

İstanbul Arnavutköy'de alkollü bir kişi köpeğe ateş açtı, ardından rastgele etrafa ateş açarak yürüdü. O an güvenlik kamerasına yansıdı. Silah seslerini duyan mahalle sakinleri panik yaşadı. Bir başka havaya ateş açma olayı da Üsküdar'da yaşandı. Bir kişi ailesiyle tartışmaya başladıktan sonra balkona çıkıp havaya rastgele ateş etti.

ALKOLLÜ BİR KİŞİ POMPALI TÜFEKLE RASTGELE ATEŞ AÇTI


Pompalı tüfekle önce bir köpeğe ateş açtı. Ardından bir işyerine. Alkollü adam mahallede panik yarattı.


Arnavutköy'de sabah satlerinde bir adam elinde pompalı tüfekle yürüyor, elindeki silahı bir yerlere doğrultuyor. Bir süre sonra karşısına çıkan sokak köpeğine ateş açıyor. Daha sonra ilerideki iş yerinin camlarına. Alkollü olduğu öğrenilen kişi havaya rastgele ateş açarak yürüyor. O an güvenlik kamerasına yansıdı. Çevredekiler panik yaşadı. Silah seslerini duyan mahalle sakinleri sokağa döküldü. Polis şüpheliyi arıyor.


TARTIŞIP HAVAYA ATEŞ AÇTI


Bir başka ateş açma olayıda Üsküdar'da 23:30 sıralarında yaşandı. 38 yaşındaki bir kişi ailesiyle tartışmaya başladıktan bir süre sonra balkona çıkıp havaya rastgele ateş etmeye başladı. Sesleri duyan mahalleli polise haber verdi. Ekipler tarafından ikna edilen kişi gözaltına alındı.


Ateş açan kişinin psikolojik sorunları olduğu, ailesi hastaneye yatırmak istediği için tartıştıkları iddia edildi. Aile ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS