Manisa'daki 5,4'lük depremin en ürkütücü videosu!

Video: Manisa'daki 5,4'lük depremin en ürkütücü videosu!

Manisa Akhisar 5,4'le sallandı. Deprem paniği Akhisar'la sınırlı kalmadı. Saat 22:22'de olan deprem anı güvenlik kameralarına yansıdı. İşte o anlar...

Depremin şiddetini belki de en ürkütücü boyutta gösteren video buydu. Manisa'nın Akhisar ilçesi 5,4 ile sallandı. Bir oto aksesuar dükkanının güvenlik kamerası o anları kaydetti. Raflardaki malzemeler sallantıya dayanamayıp yere düştü.


Bu görüntü ve diğerleri saat 22:22'ye ait. Deprem anında oluşan paniği en iyi güvenlik kameraları kaydetti. İşte Manisa Kırkağaç'tan bir görüntü. Bakkal, sarsıntıyı hisseder hissetmez alışveriş yapan çocuğu da alıp dışarı kaçtı.


Depremin en şiddetli hissedildiği yer tabi ki merkez üssü Akhisar'dı. Ama İzmir, Balıkesir, Bursa, hatta İstanbul. Çok büyük bir alan da sarsıntıdan nasibini aldı. Kahvehanelerde oturanlar, masaları bırakıp kapıya koştu.


Bu da Balıkesir'de bir kahvehane. Hem içerisi hem dışarısı. Depremi hissettiği gibi panikle kaçıştı. Kimisi vardı ki depremi hissetmemişti. Olduğu yerde şaşkınlıkla kaldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS