MHP lideri Bahçeli'den teşekkür ziyareti

Video: MHP lideri Bahçeli'den teşekkür ziyareti

MHP lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimlerde belediye başkanlığı kazandıkları illeri kapsayan teşekkür ziyaretlerine bayram sonrasında devam edecek. MHP lideri, Manisa, Bayburt, Erzincan ve Osmaniye’ye gidecek.

MHP lideri Devlet Bahçeli, parti teşkilatına yönelik takdir, tebrik ve teşekkür için yine yollara çıkıyor.


Bahçeli, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin belediye başkanlığı kazandığı illeri ziyaret edecek. Bu kapsamda önce Erzincan ve Bayburt’a gidecek. Daha sonra partisinin büyükşehir belediye başkanlığını kazandığı Manisa'ya ve son olarak memleketi Osmaniye'ye geçecek.


Kurban Bayramı sonrasında başlayacak zirayetler sırasında Bahçeli, parti teşkilatlarını ve belediye başkanlarını yerel seçimlerde gösterdikleri performanstan dolayı kutlayacak.


Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşlara da hitap edecek MHP lideri, Cumhur İttifakı vurgusu yapacak, hassasiyetlerin altını bir kez daha çizip, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden geriye dönüş olmadığını söyleyecek.


Teşekkür ziyaretlerine Söğüt’ten başlayan MHP lideri, Kütahya, Kastamonu, Çankırı, Karabük, Bartın, Karaman ve amasya’ya gitmişti.


Bahçeli’nin bayram programı da netleşti. MHP lideri, Kurban Bayramı’nın ilk günü bayram namazının ardından MHP’nin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret edecek. İkinci gün ise genel merkezde partilileriyle bayramlaşacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS