MHP Şişli'ye 630 üye katıldı

Video: MHP Şişli'ye 630 üye katıldı
Milliyetçi Hareket Partisi Şişli İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği üye katılım töreninde 630 kişiye rozet takıldı. <a class="in-news-link" href="/mhp" target="_blank" title="MHP haberleri">MHP</a> genelinde ise bir buçuk ayda 22 bin yeni üye kaydı yapıldığı açıklandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Şişli İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği üye katılım töreninde 630 kişiye rozet takıldı. MHP genelinde ise bir buçuk ayda 22 bin yeni üye kaydı yapıldığı açıklandı.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Şişli İlçe Başkanlığı tarafından üye katılım töreni düzenlendi. Törene MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MYK üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Törende 630 kişiye rozet takıldı. 

"Biz haklı çıkmaktan bıktık"

Gecede konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "MHP'nin durduğu yer Türkiye'nin durduğu yerdir. Eksenine Türkiye'yi almayan her düşünce bizim düşmanımızdır. Biz haklı çıkmaktan bıktık. MHP öngörülerle haklı çıkmaktan üzüntü duyuyor. Çünkü her haklı çıktıktan sonra Türkiye zarar gördü. Türkiye'nin başındaki iki büyük belayı def ettik ve edeceğiz. Bir tanesi bölücülük, bölücülere sığınan alçaklık. Diğeri ekmekten dolayı, aştan dolayı, işsizlikten dolayı nağmert önünde boyun eğmeyende bizim namus borcumuzdur. Basındaki özgürlüğün, yargıdaki bağımsızlığın teminatı MHP olacaktır" dedi.

"Şişli'de 630 üye MHP geneli 22 bin üye kaydı yapıldı"

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ise MHP'de istifa depremi var diyenlere sitem etti. Karataş, "MHP bir buçuk ayda 22 bin yeni üye kazandı. İstifa edenlerin sayısını ilçe seçim kurullarından, ilçe başkanlarından istedim. İsteyene gönderirim. 660 tane toplam istifa var. Bunda devlete işe girmek için istifalar var. Parti içi 400. 16 milyonluk nüfusta 400 kişinin istifasını konuşuyorlar da Şişli'de MHP zamanı diyen Yavuz Tellioğlu ve arkadaşlarının 630 üyesini kim konuşacak?" dedi.

"Gençlerin ve kadınların MHP'ye ilgisi var"

MHP MYK Üyesi Savaş Çolak da özellikle gençlerin ve kadınların MHP'ye ilgisi olduğunu söyledi. Çolak, "Siyasi partilerden MHP'ye teveccüh var. Özellikle gençler ve kadınlardan. Şişli ilçe teşkilatının bir sloganı var; 'Şişli'de MHP zamanı' diyorlar. Biz diyoruz Türkiye'de MHP zamanı, İstanbul'da MHP zamanı" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS