Son Dakika

"Miss Uganda" modelleri bu kez partide yakalandı | Video

A A

15.11.2020 - 15:48 Son Güncelleme:

İstanbul Esenyurt'ta kapalı olması gereken bir gece kulübünde "Miss Uganda" güzellik yarışması düzenlemişlerdi. Yarışmaya katılan modeller başka bir mekanda yine parti düzenlediler. Bu kez polise yakalandılar.

Koronavirüs tedbirlerine rağmen güzellik yarışması düzenlediler. Hınca hınç doldurdukları mekanda ne maske ne de mesafe kuralına uyuldu. Adeta koronavirüse davetiye çıkarıldı.

Çok geçmeden yarışmaya katılan modeller bir kez daha görüntülendi. Bu kez başka partide boy gösterdiler. Manzara yine aynıydı.

Esenyurt'ta 2 hafta önce mühürlenen ve kapalı olması gereken gece kulübünde "Miss Uganda" güzellik yarışması düzenlenlenmişti. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Esenyurt Polisi harekete geçti. Eğlence mekanı sahibi gözaltına alındı.

Ekipler, önceki gece 02.00 sıralarında bir eğlence mekanına daha baskın düzenledi. Miss Uganda yarışmasına katılan modeller de davetliler de partideydi. Yine koronavirüs tedbirleri hiçe sayılmıştı.

Ekipler, mekanda bulunan 67 kişiye toplam 60 bin 300 lira cezai işlem uyguladı. Eğlence mekanı sahibi ise gözaltına alındı.