Motosikleti polisin üzerine sürüp böyle kaçtı!

Video: Motosikleti polisin üzerine sürüp böyle kaçtı!

Trafikte motosikletlilerin makas atmasının ve hız yapmasının önüne bir türlü geçilemiyor. Son görüntüler 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve E-5 Karayolu'nda kaydedildi.

Önce makas attı, sonra motosikletini polislerin üzerine sürüp kaçtı. O tehlikeli anları kask kamerasına kaydedip sosyal medyadan paylaştı.


Tüm uyarı ve cezalara rağmen motorcuların trafikte makas atmasının önüne geçilemiyor. Son olarak bir motorcu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde araçların arasında defalarca makas attı. Tek teker üzerinde de giden motorcu, hem kendi hayatını hem de çevredekilerin hayatını tehlikeye attı. Aynı motorcu başka bir günde ise Fatih'te polis çevirmesine takıldı. Polislerin dur uyarısına aldırış etmeyen sürücü motoru polislerin üzerine sürerek hızla kaçtı.


Bir başka görüntü ise E-5 Karayolu'nda kaydedildi. Bir motosikletli yoğun trafikte araçların arasında makas atarak ilerledi. Aynı motosikletli Göktürk Kemerburgaz yolunda da görüldü. Arkadaşıyla birlikte tek teker üzerinde giden motosikletli, bu anları kaydederek sosyal medyada paylaştı.


Polis trafiği tehlikeye atan 3 motosikletliyi yakalamak için çalışma başlattı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS