Muharrem İnce sivil toplum örgütleri ile görüştü

Video: Muharrem İnce sivil toplum örgütleri ile görüştü
<a class="in-news-link" href="/chp" target="_blank" title="CHP haberleri">CHP</a>'nin <a class="in-news-link" href="/cumhurbaskani-adayi" target="_blank" title="Cumhurbaşkanı adayı haberleri">Cumhurbaşkanı adayı</a> <a class="in-news-link" href="/muharrem-ince" target="_blank" title="Muharrem İnce haberleri">Muharrem İnce</a>, <a class="in-news-link" href="/ankara" target="_blank" title="Ankara haberleri">Ankara</a>'daydı. Önce CHP'nin beyanname toplantısına katılan İnce, ardından Ankara'daki sivil toplum örgütleri temsilcileri ile biraraya geldi. Gündeminde <a class="in-news-link" href="/ak-parti" target="_blank" title="AK Parti haberleri">AK Parti</a>'nin seçim vaadi kamu çalışanlarına 3600 ek gösterge kararı vardı.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ankara'daydı. Önce CHP'nin beyanname toplantısına katılan İnce, ardından Ankara'daki sivil toplum örgütleri temsilcileri ile biraraya geldi. Gündeminde AK Parti'nin seçim vaadi kamu çalışanlarına 3600 ek gösterge kararı vardı.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ankara'da sivil toplum yöneticilerini ziyaret etti.

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu ve Memur-Sen Konfederasyonu'nun başkan yönetimleri ile biraraya geldi. Gündeminde AK Parti'nin kamu çalışanlarına 3600 ek gösterge kararı vardı. İnce, "16 yıldır iktidarda olan bir parti 3600'ü vermeyecek. Ne zaman Muharrem ince meydana çıkacak, polise, öğretmene hemşireye, din görevlisine 3600 diyecek. Daha Cumhurbaşkanı olmadan memur arkadaşlarımıza bir katkımın olduğunu düşünüyorum" dedi.

Türk Tabipleri Birliği ve Türk Mimar ve Mühendisleri Odaları Birliği'ni de ziyaret İnce'nin gündeminde bir de Cerrahpaşa Dekanı'nın istifası vardı. İnce, "Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni ziyerete gittik. Hafif bir nezaket ziyareti. Önce dekana uğradım. Dekan istifa etti biliyorsunuz. Yakında ince belli bardakla çay içmeyi yasaklayacaklar" dedi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS