Nişanlısının gözü önünde öldürüldü

Nişanlısının gözü önünde öldürüldü

İbrahim Öncel nişanlısı ile Bayrampaşa'da yürürken sokak ortasında uğradığı bıçaklı saldırıda hayatını kaybetti. Polis ise olaya ilişkin inceleme başlattı. Detaylar CNN TÜRK muhabiri Merve Tokaz ile kameraman Halil Kahraman'ın haberinde.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Olayın adresi İstanbul Bayrampaşa. Cumartesi gece saatleriydi. İbrahim Öncel-Ecem Naz çifti el el yürüyordu. O şüpheli çiftin önünü kesti. Eli bıçaklı ve alkollü olduğu belirlenen saldırgan, çifte önce sözlü tacizde bulundu. Ancak çift aldırmayarak yolda yürümeye devam etti. Saldırgan, çiftin peşini bırakmayarak tehdit ve hakaretlerini sürdürdü. İbrahim Öncel ise daha fazla dayanamadı. İlk olarak nişanlısı Ece Naz'ı oradan uzaklaştırdı. Bunu fırsat bilen saldırgan Öncel'e arkadan yaklaştı, bıçağı ardı ardına sapladı. Öncel kanlar içinde yere yığıldı. Nişanlısı Ecem Naz yerde kanlar içindeki nişanlısına koştu, hemen 112'yi aradı. Sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan İbrahim Öncel yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis olayın faili olduğu belirlenen Arif Ekrem Marangozu kısa sürede yakaladı. İfadesinin ardından adliyeye çıkarılan şüpheli kasten öldürme suçundan tutuklandı.

 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı