Online corona virüsü haritası... Koronavirüs belirtileri ve son dakika haberleri

Online corona virüsü haritası... Koronavirüs belirtileri ve son dakika haberleri

Corona virüsü haritası son dakika bilgileri geldikçe güncellenmeye devam ediyor. CNN TÜRK’ün corona virüsü haberleri sayfası üzerindense covid-19 ile ilgili tüm haberler kolaylıkla takip edilebiliyor. Peki, ölümcül sonuçlar doğuran corona virüsü belirtileri neler ve dünyada son durum ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Corona virüsü belirtileri klasik gribal enfeksiyonlarla benzerlik taşırken virüsle ilgili tüm detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam ediyor. Öte yandan covid-19 haritası resmi makamlardan güncel bilgiler geldikçe yenilenip vaka sayıları kullanıcılara aktarılıyor. İşte coronavirüs rehberi ve virüse ilişkin bilinmesi gerekenler…

COVİD-19 BELİRTİLERİ NELER?

Gribal enfeksiyon ve üst solunumu yolu hastalıkları ile benzer belirtiler gösteren coronanın bilinen belirtileri şöyle…

  • İştahsızlık ve kilo kaybı
  • Ateş
  • Öksürük
  • Halsizlik ve durgunluk
  • Görme sorunları, gözün sulanması ve gözde renk değişimi
  • Solunum sorunları ve nezle
  • Denge sorunları
  • Genel psikolojik durumda değişme

OKULLARA CORONA VİRÜSÜ TATİLİ

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CORONA VİRÜSÜ HARİTASI

Toplam ölü sayısının 4 bin 720’ye ulaştığı virüs kapsamında vaka sayısı ise 128 bin 343 oldu. Ülkelerin resmi kaynaklarından son bilgilerin gelmesiyle birlikte güncellenen corona haritasında son durum ise şöyle…

ÜLKE ÜLKE DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

KOLONYA COVİD-19’U ÖLDÜRÜR MÜ?

CNN TÜRK canlı yayının Covid-19 ile ilgili önemli bilgiler veren Corona Virüsü Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara’nın açıklaması şöyle: Öncelikle kolonyayla ilgili çok ciddi talepler olduğu için bugün Ticaret Bakanı ile de görüştüğümüzü söylemiştik orada da bunu gündeme getirdik. Kolonya fiyatlarına yönelik olarak da incelemelerin başladığını söyledi.

PROGRAMIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

KORONA DANIŞMA HATTI HİZMETE AÇILDI

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, sağlık sisteminde, yaşanan sorunların yerinde ve eş zamanlı tespiti, sorunun çözümünde etkin olacak mekanizmaların hızla harekete geçirilmesi amacıyla kurulan SABİM, bundan sonra yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili bilgilendirmede bulunacak.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün düzenlediği basın toplantısı sırasında açıkladığı SABİM'e koronavirüs danışma hattı eklenmesi çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlandı.

VİRÜSTE 60 YAŞ UYARISI!

Bakanlık yetkilileri, koronavirüs hakkında "Alo 184" hattı üzerinden danışmanlık hizmeti verecek merkezin bugün faaliyete geçtiğini duyurdu.