Ortaokulda vahim görüntüler

Video: Ortaokulda vahim görüntüler
<a class="in-news-link" href="/avcilar" target="_blank" title="Avcılar haberleri">Avcılar</a>’da bir ortaokulun <a class="in-news-link" href="/bodrum" target="_blank" title="bodrum haberleri">bodrum</a> katında öğrencilerin <a class="in-news-link" href="/kavga" target="_blank" title="kavga haberleri">kavga</a> ederken, diğer öğrenciler kavgayı cep telefonlarıyla kaydetti.

Avcılar’da bir ortaokulun bodrum katında öğrencilerin kavga ederken, diğer öğrenciler kavgayı cep telefonlarıyla kaydetti.

Deniz Köşkler Mahallesi’ndeki ortaokulun bodrum katında öğrencilerin sürekli kavga ettiği iddia edildi.

Velilerin, benzerlerinin okulda defalarca yaşandığını iddia ettiği olayda, bodrum katında sorumlu öğretmen veya görevli olmadığı ve genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını belirtiliyor.

Cep telefonu ile kaydedilen olayda, bir kız öğrencinin bir başka kız öğrenciyi tehdit ettiği, sonrasında ise kavga ettikleri ve tam kavganın ayrıldığı sırada bir başka öğrencinin müdahalesi ile kavganın yeniden başladığı görülüyor.

Bu sırada katta bulunan diğer öğrencilerin ise 2 öğrenciyi kışkırttığı ve kavga sırasında tezahürat yaptığı da kayıtlarda yer alıyor.

Görüntülerdeki olayların sürekli yaşandığını ileri süren veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS