Salon hırsızları böyle yakalandı

Video: Salon hırsızları böyle yakalandı

İstanbul Beşiktaş ve Ataşehir'de, alışveriş merkezindeki spor salonuna giden müşterileri hedef alıp, binlerce liralık hırsızlık yaptılar. Lüks spor salonu hırsızları bakın yakayı nasıl ele verdi.

Lüks alışveriş merkezlerinin spor salonlarını hedef alıyorlar, hırsızlık yapıyorlar. Çıkışta birbirlerini tanımıyormuş gibi başka yollara gidiyorlardı. Suç makinesi 3 hırsız son işlerinde suç üstü yakalandı...


Beşiktaş'ta bulunan bir AVM'deki spor salonunda peş peşe 6 ayrı hırsızlık olayı gerçekleşti.


Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hırsızların peşine düştü. Spor salona kayıtlı abonelerin isim listesi tek tek incelendi. Hırsızlık esnasında 3 şüpheli şahıs aynı anda salondaydı.


Kamera kayıtları incelemeye alındı ve birbirleriyle akraba olan 3 zanlı hırsızlık vakaları sonrası spor salonundan çıkıyordu. Dikkat çekici kısmı ise zanlılar birbirlerini tanımıyormuş gibi davranıyordu.


Zanlıların yakalanması için operasyon başlatıldı. Spor salonu hırsızlarının Ataşehir'deki başka bir alışveriş merkezine gittikleri tespit edildi.


Ancak zanlıların kısa süre önce buradan ayrıldıkları belirlendi. Bu alışveriş merkezindeki spor salonundan da cüzdan, pantolon ve kemer çalındığı öğrenildi.


Polis ekipleri zanlıları yakalamak için Sarıyer'deki başka bir alışveriş merkezinde pusu attı. Ramazan D., Doğan S. Ve Mehmet Nuri S. Kıskıvrak yakalandı.


Zanlılardan, Doğan S. tutuklandı, Mehmet Nuri S. Ve Ramazan D. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS