Son dakika... Bahçeli'den "Askıda Ekmek Kampanyası" açıklaması | Video

Video: Son dakika... Bahçeli'den "Askıda Ekmek Kampanyası" açıklaması | Video

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplansında yaptığı konuşmada, "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir" dedi.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

ERMENİSTAN'IN ATEŞKES İHLALLERİ

Mezarlık bombalayacak kadar kana susamışlar. Bizi derinden üzen ve kahreden bir başka konu, 1990’lı yıllarda bağımsızlıklarını kazanan Türk Cumhuriyetlerinin Dağlık Karabağ konusundaki sessizliği, tepkisizliği ve hareketsizliğidir. Bu suskunluk, bu durgunluk Türk’e yakışıyor mu? Haksızlık karşısında susmak hatadır. Hiçbir kardeş ülkeden dik duruş göremiyoruz.

KKTC'DE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ

Ersin Tatar'ı tebrik ediyorum. Kumandalı anket şirketleri çuvalladı. KKTC Cumhurbaşkanı Seçiminde, mücahit ruhu müzakereci saplantıları tarihin kenarına itmiştir. Çok şükür esaret değil cesaret kazanmıştır. Taviz değil milli duruş kazanmıştır. Zillet değil millet kazanmıştır. Rum tezleri değil Türk’ün muteber iradesi kazanmıştır. Tatar'ın kronikleşmiş sorunları çözeceğine güvenimiz tam. Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS