Tetikçi iddiasında Emre Aşık'a suç duyurusu

Video: Tetikçi iddiasında Emre Aşık'a suç duyurusu

Eski futbolcu Emre Aşık, boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık’ın kendisini öldürmek için iki kez tetikçi tuttuğunu iddia etmişti. O iddialarda tetikçi olarak lanse edilen Beycan Şenürek, Emre Aşık hakkında suç duyurusunda bulundu. CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever’in özel haberi.

Emre Aşık’ın tetikçi iddialarındaki Beycan Şenürek ünlü futbolcu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Emre Aşık boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık’ın kendisini öldürtmek için iki kez tetikçi tuttuğunu öne sürmüştü. İddiaya göre Yağmur Aşık ile Erdi Sungur sevgiliydi. Yağmur Aşık, Erdi Sungur’dan Emre Aşık’ı öldürmesini istedi. Ancak Sungur bunu kabul etmedi.

Yağmur Aşık bunun üzerine Baycan Şenürek’ten eski eşini öldürmesini istedi. İddiaya göre Şenürek de bunu kabul etti. Ardından Erdi Sungur, Emre Aşık’ın avukatına mesaj yoluyla yaşananları anlattı.

Emre Aşık ile avukatı harekete geçti ve Baycan Şenürek’ten şikayetçi oldular. İddialar kamuoyuna bomba gibi düştü. Emre Aşık basının karşısına geçti “Yanlış bir evlilik yaptım” dedi.

Tetikçi iddialarını gün yüzüne çıkaran Emre Sungur, Yağmur Aşık ile birlikte Emre Aşık’a mezar yeri aradıkları yerleri planları anlattı.

Şenürek’in avukatı Serhat Aydoğan da bunun üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Emre Aşık ve Erdi Sungur'dan şikayetçi oldu. Suç duyurusu dilekçesinde şu ifadelere yer verildi;

“Emre Aşık ve Erdi Sungur, Baycan Şenürek’in kişilik haklarına açıkça saldırıda bulunmuştur. Emre Aşık’ın suç duyurusu medya tarafından da takip edilmiştir. Bu durum Beycan Şenürek’in iş ve aile hayatında ciddi şekilde sıkıntıya düşmesine sebep olmuştur. Söz konusu olayda Erdi Sungur ile Emre Aşık’ın beyanları dışında hiçbir somut delil mevcut değildir. Bu sebeple suç uydurma suçu, iftira, kişilik haklarına saldırı gerçekleşmiştir.”

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS