Tıp öğrencilerinden, Cnnturk.com'a yılın en iyi haber sitesi ödülü

Video: Tıp öğrencilerinden, Cnnturk.com'a yılın en iyi haber sitesi ödülü

Tıp öğrencileri, "yılın enleri"ni belirledi. Türkiye çapında tıp fakültelerinde hala öğrenim gören tıp öğrencileri, Cnnturk.com'u "yılın en iyi haber sitesi" seçti. Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen törenle Cnnturk.com'a ödül verildi. Ödülü Cnnturk.com adına editör Gülay Şubatlı aldı.

Türk Tıp Öğrencileri Birliği, internet aracılığı ile yurdun dört bir yanında ulaştığı tıp fakültesi öğrencilerinin katılımı ile yılın en başarılı isimlerini seçti. Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen törende Cnnturk.com'a "Yılın en iyi haber sitesi ödülü" verildi.

Tıp öğrencilerinin ilk ödülü mikronörocerrahinin yaşayan efsanesi Profesör Doktor Gazi Yaşargil'e sunuldu. 90 yaşındaki Yaşargil, ödülünü alırken geleceğin hekimlerine seslendi.

Yılın en iyi karikatüristi ödülü, karikatürist Erdil Yaşaroğlu'na, Yılın en iyi dizi müziği ödülü Toygar Işıklı'ya giderken; sosyal medya kullanıcılarının yakından tanıdığı Ceyhun Yılmaz, kendi dalında yine ödül aldı.

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisi ile çıkış yapan oyuncu Farah Zeynep Abdullah en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.

Yılın en iyi eğlenceli televizyon programı ödülü ise  "Güldür Güldür Show" programına gitti.

Genç doktorlar, kendi alanlarında ilgi ile takip ettikleri "doktorlar sitesi" ni en iyi sağlık sitesi olarak taçlandırdılar.

En iyi kültür ve sanat programı olarak da "Vedat Milor ile Tadı Damağımda" programı seçildi.

-

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS