Yaralıya hastanede linç girişimi

Video: Yaralıya hastanede linç girişimi
<a class="in-news-link" href="/manisa" target="_blank" title="Manisa haberleri">Manisa</a>'da bir lokantada hesap anlaşmazlığı yüzünden <a class="in-news-link" href="/kavga" target="_blank" title="kavga haberleri">kavga</a> çıktı. Kavgada bacağından vurulan kişiyi garsonlar bir kez daha <a class="in-news-link" href="/hastane" target="_blank" title="hastane haberleri">hastane</a> girişinde dövmeye çalıştı.

Manisa'da bir lokantada hesap anlaşmazlığı yüzünden kavga çıktı. Kavgada bacağından vurulan kişiyi garsonlar bir kez daha hastane girişinde dövmeye çalıştı.

Onu yaralayanlar bir de hastanede pusu kurdu. Mustafa Eğmen ve 4 arkadaşı Manisa'da bir lokantaya gitti. İddiaya göre hesap yüzünden tartışma çıktı. O tartışma kavgaya dönüştü. Silahlar çekildi. Eğmen bacağından ve sırtından vuruldu.

Yaralı hastaneye kaldırıldı ama lokanta çalışanları öfkesini alamadı. Ona acil servisten girerken saldırdı. Sağlıkçılar sedyede lince engel olmaya çalıştı. Ama bu hiç de kolay olmadı. Saldırganların elinden kurtarılan 2 çocuk babası ameliyata alındı. Durumu ciddiyetini koruyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS