Yasağa rağmen ihlaller sürüyor | Video

Yasağa rağmen ihlaller sürüyor | Video

Yılbaşı nedeniyle 3 buçuk güne çıkan sokağa çıkma kısıtlamasında güvenlik güçleri denetimlerine devam etti. Antalya'da alkollü bir sürücü polisten kaçtı, kovalamaca yaşandı. Yakalanan sürücü avukat olduğunu söyleyerek polise direndi, polis aracını tekmeledi. Olay yerine gelen eşi de polislere hakaret etti. Sonunda ikisi de gözaltına alındı. Edirne'deyse yasağı ihlal eden bir kişinin su almaya geldim bahanesi işe yaramadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tüm uyarılara rağmen sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiler. Kolluk kuvvetleri, yasağa uymayanlara tek tek ceza yazdı

Antalya'da polisin dur ihtarı üzerine bir araç kaçmaya başladı. Ekiplerin peşine düştüğü araç, Meltem Mahallesi'ndeki bir ara sokakta yakalandı. Kovalamaca sırasında bir ekip aracı da kaza yaptı.

Yakalanan alkollü sürücü avukat olduğunu söyleyerek polise direndi. Gözaltına alınan sürücü polis aracını tekmeleyerek dışarı çıkmaya çalıştı.

Olay yerine gelen sürücünün eşi de polis ekiplerine hakaret etti. Hakaret eden kadın da ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Edirne'de bir sokakta kısıtlamanın ihlal edildiği ve içki içildiği haberini alan ekipler harekete geçti. Çevrede araştırma yapan ekipler açık bir büfe tespit etti. Işıkları kapalıydı fakat yasağa rağmen satış yapıyordu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ekipleri karşısında gören büfe sahibi su almaya çıktığını iddia etti. Ancak bahanesi işe yaramadı. Zabıta ekipleri iş yerini açmaktan, polis ekipleriyle sokağa çıkmayasağını ihlal etmekten ceza yazdı.