Heritage İstanbul 12 Nisan'da başlıyor

Video: Heritage İstanbul 12 Nisan'da başlıyor

Türkiye'de Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik teknolojilerini aynı çatı altında buluşturan fuar ve konferans organizasyonu Heritage İstanbul, 12 Nisan'da başlıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Heritage İstanbul fuarına ilgi her yıl artıyor. Geçtiğimiz yıl 85 katılımcıyla 7 bin ziyaretçiyi ağırlayan organizasyon, bu yıl 10 bin ziyaretçi hedefliyor.


İstanbul Arkeoloji Müzeleri Kütüphanesi'nde düzenlenen basın toplantısında fuarla ilgili bilgi verildi. Fuarda bu yıl panellere ağırlık verilecek, böylelikle katılımcı bir fuar amaçlanıyor. Heritage İstanbul'un özelliği, yalnızca ticari bir fuar olmaması. Düzenlenen Konferans programı sektör profesyonellerini bir araya getiriyor, katılımcılara yeni ufuklar açıyor. Müze, mimari, restorasyon hatta sualtı arkeolojisine kadar pek çok konu masaya yatırılıyor.


Konferans programında uzmanların bu yıl dikkat çektikleri konular arasında Göbeklitepe ve 2018 Troya yılı da yer alıyor. Heritage İstanbul, Hilton İstanbul Konferans ve Sergi Salonu'nda 12 - 14 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS