Atları tıraş tekniği ile ezber bozdu

Video: Atları tıraş tekniği ile ezber bozdu
<a class="in-news-link" href="/ingiltere" target="_blank" title="İngiltere haberleri">İngiltere</a>'de <a class="in-news-link" href="/at" target="_blank" title="at haberleri">at</a> berberliği yapan <a class="in-news-link" href="/melody-hames" target="_blank" title="Melody Hames haberleri">Melody Hames</a>, kullandığı teknikle ezber bozuyor. <a class="in-news-link" href="/tiras" target="_blank" title="Tıraş haberleri">Tıraş</a> ettiği atları adeta sanat eserine dönüştürüyor..

İngiltere'de at berberliği yapan Melody Hames, kullandığı teknikle ezber bozuyor. Tıraş ettiği atları adeta sanat eserine dönüştürüyor..

Kalpler, yıldızlar, kızılderili sembolleri. Yaratıcı kesimiyle ezber bozdu. Ünü, başta ABD olmak üzere çok sayıda ülkeye yayıldı.

Melody Hames İngiltere'de at berberliği yapıyor. Atlara ve sanata çok düşkün olan Hames, kendi deyimiyle bu iki ilgi alanını birleştirdi ve yaratıcı kesimi ilk kez 4 yıl önce atı Tomeo üzerinde denedi. Gördüğü yoğun ilgi üzerine de profesyonel olarak bu işi yapmaya başladı. Hames, hangi şekilleri uygulayacağı konusunda haftalar süren planlamalar yapıyor. Tıraşı tamamlaması ise saatler sürüyor.

Melody Hames, atları bu şekilde traş etmenin geleneksel yöntemden farksız olduğunu ve atları strese sokmadığını savunuyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS