Çağlar Patır 19'da rekora koşuyor!

Çağlar Patır 19'da rekora koşuyor!

Ünlü oyuncu Barış Kılıç'ın sunduğu Kanal D'nin sevilen bilgi yarışması 19'da kıyasıya mücadele sürüyor. Rakiplerini eleyerek kasasında 300 bin lira biriktiren Çağlar Patır, bu akşam 400 bin lira için yarışacak. Peki Patır bu parayı kazanabilecek mi? Merakla beklenen sorunun yanıtı bu akşam saat 23:30'da yayınlanacak yeni bölüm ile Kanal D'de.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

19 soruya daha fazla yanıt verdi, düellolarda rakiplerini yenerek her gün 100'er bin lirayı kasasına gönderdi. Kanal D ekranında yayınlanan "19" isimli yarışma programında yarışan Çağlar Patır, şimdi rekora koşuyor.

Çağlar Patır, doğuştan serebral palsi hastası ve koltuk değneği yardımıyla yürüyebiliyor. Ancak hastalığı 30 yaşındaki yarışmacıyı hayata küstürmek bir yana daha da sıkı sarılmasını sağlıyor. Vergi dairesinde çalışarak hayatını kazanan Patır, aynı zamanda yüzmede madalya kazanmış bir sporcu. Yarışmacı, programda bugüne kadar verilen en büyük odül olan 300 bin lirayı kazanmış durumda. Bu akşamki bölümde ise 400 bin lira için yarışacak.

Patır'ın bu ilk yarışması değil. Daha önce birkaç yarışmaya katılmış ve ufak tefek ödüller kazanmış. 19'da kazanırsa da iki hayali var. Biri yurt dışındaki doktora programlarına başvurmak ve politikacı olmak. Diğeri ise kaybettiği babası adına bir eğitim köyü açmak. Patır ayrıca bir gün mutlaka Küba'yı görmek istediğini söylüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bilgileri ve hayat hikayeleriyle izleyenleri etkileyen 19'da kıyasıya mücadele sürecek. Merakla beklenen "Çağlar Patır, 400 bin lirayı alabilecek mi?" sorusunun yanıtı Barış Kılıç'ın sunumuyla bu akşam 23:30'da Kanal D ekranlarında olacak.