Hırvat itfaiyecilerin Dünya Kupası heyecanı yarım kaldı

  1. Spor
  2. Dünya Kupası
Video: Hırvat itfaiyecilerin Dünya Kupası heyecanı yarım kaldı
<a class="in-news-link" href="/ingiltere" target="_blank" title="İngiltere haberleri">İngiltere</a>'yi yenerek Dünya Kupası'nda final oynamaya hak kazanan Hırvatistan'da herkes futbola kilitlendi. Zagreb itfaiyesinin Facebook sayfasında ise itfaiyecilerin yaşadığı ilginç görüntünün yer aldığı bir video paylaşıldı.

İngiltere'yi yenerek Dünya Kupası'nda final oynamaya hak kazanan Hırvatistan'da herkes futbola kilitlendi. Zagreb itfaiyesinin Facebook sayfasında ise itfaiyecilerin yaşadığı ilginç görüntünün yer aldığı bir video paylaşıldı.

Hırvatistan'ın Rusya ile karşılaştığı çeyrek final karşılaşmasının normal süresi ve uzatmaları eşitlikle bitince maç penaltılara gitti. Penaltılara giden maçı izleyenler arasında Hırvatistan itfaiyecileri de vardı.

Hırvatistan'ı bir üst tura taşıyacak olan penaltı atışına tam gelindiğinde ise yangın ihbarı geldi ve itfaiyeciler hızla yangına  müdahale etmeye gitti. İtfaiyeciler binadan ayrıldıktan sonra ise turu getiren penaltı golü geldi. O ana sadece iki itfaiyeci tanıklık edebildi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS