Lewis Hamilton Mikonos'ta çöp topladı

Video: Lewis Hamilton Mikonos'ta çöp topladı
<a class="in-news-link" href="/formula-1" target="_blank" title="Formula 1 haberleri">Formula 1</a> pilotu <a class="in-news-link" href="/lewis-hamilton" target="_blank" title="Lewis Hamilton haberleri">Lewis Hamilton</a>, <a class="in-news-link" href="/yunanistan" target="_blank" title="Yunanistan haberleri">Yunanistan</a>'ın gözde turistik adalarından <a class="in-news-link" href="/mikonos" target="_blank" title="Mikonos haberleri">Mikonos</a>'ta <a class="in-news-link" href="/cop" target="_blank" title="çöp haberleri">çöp</a> topladı. Çevreye duyarlılığıyla bilinen şampiyon pilot, eylemini <a class="in-news-link" href="/sosyal-medya" target="_blank" title="sosyal medya haberleri">sosyal medya</a> hesabından duyurdu.

Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, Yunanistan'ın gözde turistik adalarından Mikonos'ta çöp topladı. Çevreye duyarlılığıyla bilinen şampiyon pilot, eylemini sosyal medya hesabından duyurdu.

Twitter hesabından yaklaşık 1 dakikalık bir video yayınlayan İngiliz sürücü, karşılaştığı manzarayı "iğrenç" olarak niteledi.

Mikonos'un dünyanın en güzel yerlerinden biri olarak niteleyen Hamilton, "Arkadaşlar şu anda dünyanın en güzel yerlerinden birindeyim ve burada bir sürü çöp bulduk, temizlemeye başladık. Satın aldığınız ve etrafa attığınız plastiklerin neye yol açtığını görmenizi istedim. Bu iş yanlış" ifadelerini kullandı.

İnsanları düşünmeye davet eden şampiyon pilot, "İşiniz bittiğinde bunları denize atıyorsunuz. Biraz düşünün. Bu konu hakkında biraz kafa patlatın. Geldiğimizde buranın her yeri plastik şişelerle doluydu. Aynı şekilde strafor da almayın, büyük ya da küçük. Plastik, strafor, lütfen bunları kullanan markaları desteklemeyin, bunları satın almayın" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS