Sosyal medyada yeni akım: 4 nesil bir arada

Video: Sosyal medyada yeni akım: 4 nesil bir arada
Sosyal medyada her gün yeni bir akım doğuyor. Kullanıcılar bu kez aile boyu paylaşımlarda bulunuyor. Ancak bu yeni akıma herkes katılamıyor. Çünkü paylaşımda bulunabilmek için en az torununun çocuğunu görebilmek şart. İşte <a class="in-news-link" href="/4-nesil" target="_blank" title="4 nesil haberleri">4 nesil</a> akımı.

Sosyal medyada her gün yeni bir akım doğuyor. Kullanıcılar bu kez aile boyu paylaşımlarda bulunuyor. Ancak bu yeni akıma herkes katılamıyor. Çünkü paylaşımda bulunabilmek için en az torununun çocuğunu görebilmek şart. İşte 4 nesil akımı.

Sosyal medya bu yeni akımla sarsılıyor. 4 nesil bir arada; torun, anne-baba, nine-dede, büyükanne- büyükbaba. Herkes kendi annesine ya da babasına sesleniyor. Nesiller arası fark 80 yaşı buluyor.

Yeni akım uzakdoğu'da başladı. Ancak bu kez dünyanın tamamına yayılamadı. Çünkü her aile torundan büyükanne ve ya da büyükbabaya ulaşacak kadar şanslı değil. Çoğu yüz yaşını deviren dedeler ve nineler, torunlarını kırmadı. Ancak kimilerinin sesi kendinden önce geldi. Uzak doğulular bu paylaşımlarla hem eğleniyor, hem de dünyaya "uzun yaşamın sırrı bizde" mesajı veriyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS