Akşamları oyuncak bebeğe dönüşüyor

Ünlü yönetmen Tim Burton hayranı 20 yaşındaki İsveçli Lucia, hayatını ünlü yönetmenin filmlerindeki karakterlere benzemeye adadı. Gündüzleri bakıcılık yapan Lucia, akşamları ise kendisini oyuncak bebeğe dönüştürüyor.Gündüzleri bakıcı olarak çalışan Lucia (20), gecelerini ise ünlü ABD’li yönetmen Tim Burton’ın filmlerindeki karakterlere benzeyerek geçiriyor.

Kontakt lensler dışında hiçbir estetik operasyon geçirmediğini söyleyen genç kadın, gündüzleri bir yaşlı bakım evinde bakıcılık yaparken geceleri başka bir insana dönüşüyor.

15 yaşındayken Japon modasını takip etmeye başlayan Lucia, daha sonra ise “cosplay”e merak sardı.

Sokakta görüşünü sebebiyle tepki çektiğini kimi zaman da kendisine gülündüğünü söyleyen Lucia, Instagram'da da oldukça popüler bir figür.

Akşamları çalışmadığım zamanlarda, genelde oyun oynuyorum ya da erkek arkadaşımla görüşüyorum diye konuşan Lucia, insanların sürekli kendisine baktığını da ifade ediyor.

Cosplay hobisinin asla cinsel bir yönü olmadığını anlatırken bunun kendisini bulmasına yardım ettiğini de sözlerine ekliyor. Kaynak: Gündüzleri bakıcı geceleri oyuncak bebek

Akşamları giyinip, makyaj yapan ve fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan Lucia, 15 yaşındayken şahit olduğu emo dönemi sonrası bu duruma ilgisinin başladığını anlatıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS