Son Dakika

Arka Sokaklar Cemal kimdir, diziden ayrılıyor mu? Yiğitcan Ergin canlandırıyor! Yiğitcan Ergin boy kilo bilgileri!

A A

12.11.2021 - 02:25

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları merak ediliyor. Cuma günü yayınlanan dizide Cemal karakteri dikkat çekti. Arka Sokaklar dizisinde Cemal'i Yiğitcan Ergin canlandırıyor. İşte Yiğitcan Ergin hakkında bilgiler...

Arka Sokaklar Cemal kimdir, diziden ayrılıyor mu? Yiğitcan Ergin canlandırıyor! Yiğitcan Ergin boy kilo bilgileri!

Her Cuma Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Arka Sokaklar dizisinde Cemal karakteri merak uyandırdı. İşte Arka Sokaklar'ın Cemal'i Yiğitcan Ergin hakkında bilgiler...

Arka Sokaklar Cemal kimdir?

Ekibin Ankara Emniyeti’nden yeni transferi. Güçlü, becerikli ve tehlikeye atılırken tereddütsüz... Genç yaşına rağmen oldukça tecrübeli; sokakları ve insanları iyi biliyor.

Arka Sokaklar Cemal diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında Cemal'in istifasını vermesi dizinin severlerinde 'Cemal diziden ayrılıyor mu?' sorusunu akıllara getirdi. Cemal, Ezgi'nin suçlamalarına üzülüp Rıza Baba'ya istifa dilekçesi veriyor!

Cemal'in suçlanması sırasında Ezgi'nin takındığı tavır ve kesinlikle inanmaması Cemal'i oldukça üzmüştür. Daha fazla Ezgi ile beraber çalışmayacağını düşünen Cemal, Rıza Baba'ya ekipten ayrılmak istediğini söyler. 

Yiğitcan Ergin kimdir?

Yiğitcan Ergin, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Racon Ailem İçin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde rol almıştır.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde rol alan Yiğitcan Ergin, 1.88 metre boyunda, 80 kilo ve Oğlak burcudur.