Aşık olup olmadığını burcundan anlayın!

Herkesin kendine göre bir aşk anlayışı olduğu gibi yine herkesin aşık olma belirtileri de bir diğerinden farklıdır. Kimi sevdiğini düşünmeden uyuyamaz, kimi 10 kilometre öteden ben aşığım diye kendini belli eder. Astroloji dünyasından bakıldığında ise her burcun kendine has bir aşık olma belirtisi var. İşte o belirtiler…Koç Burcu
Aşık olan bir Koç, ilk iş iştahını kaybeder. Bir anda yemeden içmeden kesilir. Tüm düşündüğü şey aşık olduğu kişidir ve bütün gün hayaller kurarken salgıladığı dopamin sayesinde neredeyse hiç acıkmaz. Koç burcu aşık olduğunda zayıflarsa şaşırmayın!
Boğa Burcu
Bir Boğa aşıksa, o kadar ilginç bir hale dönüşür ki tanımakta zorluk çekebilirsiniz. Her zaman yaptığı rutinlerini bir anda unutmaya ve yapmamaya başlar. Düşünceleri ve aksiyonları yalnızca aşık olduğu insana odaklanan Boğa, aşkın etkisiyle sersemler. İşyerindeki görevlerini ihmal etmeye ve sorumluluklarını unutmaya başlar.
İkizler Burcu

Kendini aşkın ortasında bulan İkizler burcunu tanımak hiç de zor olmaz. Bu burç, aşık olduğunda sevdiği insanı düşünüp kendi kendine gülümseyerek dikkat çekebilir. Dahası hoşlandığı insan karşısında yanakları pembeleşip kendini bir güzel ele verme potansiyeli oldukça yüksektir.
Yengeç Burcu

Aşık olduğu insanı ‘mükemmel’ olarak tanımlama huyu vardır. Aklındaki ideal sevgiliyi aşık olmayı seçtiği insana yansıtır ve karşısındakinin iyi özelliklerini abartıp kötü özelliklerini görmeme huyu ile hayal kırıklığı yaşama olasılığı yüksek bir burçtur.
Aslan Burcu

Bir Aslan aşık olduğunda mutlaka ama mutlaka dış görüşünü iyice kusursuzlaştırmaya bakar. Karşısındaki insanın dikkatini çekebilmek için her zamankinden güzel giyinmeye parfümler sürmeye, saçlarına daha fazla özen göstermeye başlayabilir.
Başak Burcu
Başak burcu insanı aşık olduğunda gün boyu boş boş duvarlara bakıp sevdiği adamı ya da kadını düşünmekten hiç sıkılmayabilir. Aşık olduğu insanla gelecek kurduğunu, romantik tatillere gittiğini hatta sohbet ettiğini hayal edip durur.
Terazi Burcu
Aşık bir Terazi için aşk bir süre sonra bağımlılığa dönüşmeye başlar... Aşık olduğu kişiye ulaşamayınca kaygılanan Terazi, gönlünü kaptırdığı kişinin ağzından çıkan her lafı adeta deney yapar gibi inceler ve her kelimesinden kendisine ilgisinin olup olmadığını tartmaya çalışır.
Akrep Burcu
Bir Akrep aşık olursa, o aşk ona şu ana kadar hayata dair hissettiği tüm hayal kırıklıklarını, öfkeyi bir anda unutturabilir. Aşık bir Akrep hayata dair daha olumlu hisler beslemeye başlar.
Yay Burcu

Aşık bir Yay çok kolay kıskançlık krizlerine girebilir. Aşık olduğu insan yanında olmayınca huzursuz olan Yay, başkaları onunla ilgilendiğinde de sinir küpüne dönebilir.
Oğlak Burcu
10 / 12
Aşık olup olmadığını burcundan anlayın!

Oğlak burcunun aşık oldukları insanın kötü huylarını görememe ya da bunları tam tersine çekici olarak değerlendirme gibi bir huyları vardır.
Kova Burcu
11 / 12
Aşık olup olmadığını burcundan anlayın!

Bir Kova aşıksa, sürekli aşık olduğu insandan bahsedip durur. Bu burcun insanı aşık olduğu kadını ya da erkeği ailesiyle ve arkadaş ortamıyla tanıştırmak için can atar.
Balık Burcu
12 / 12
Aşık olup olmadığını burcundan anlayın!
Bu burcun insanı aşık olduğu kadını ya da adamı tüm dünya karşı çıksa bile her koşulda karşılıksız destekler. Onun için işe yarar olmayı hedefleyen Balık burcu, sevdiğine yardım etmek için elinden geleni yapar.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS