Ata Demirer CNN TÜRK Facebook Canlı Yayını'na katıldı

Ata Demirer CNN TÜRK Facebook Canlı Yayını'na katıldı

Ata Demirer CNN TÜRK Facebook Canlı Yayını'na katıldı

Ünlü oyuncu Ata Demirer CNN TÜRK Facebook hesabında canlı yayına katıldı. Kendi deyimiyle "Bir tost iki bardak su" karşılığında sorularımızı yanıtlayan Demirer yeni film müjdesi verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CNN TÜRK Facebook canlı yayınına katılan Ata Demirer ilginç açıklamalar yaptı.

Sosyal medyada Instagram'ı daha duygusal bulduğunu belirterek Instagram'ı çok kullandığını ve kendisine daha yakın bulduğunu söyledi.

Instagram'dan birçok kişiyle iletişime gittiğini, kendisine kitap getirenler olduğunu, Instagram'dan koyduğu fotoğraflara göre kendisine hediye alanların da olduğunu söyledi.

Sabah ilk iş...

Sabah attığı ilk mesajların en sevdiği mesajlar olduğunu söyleyen Ata Demirer, sabahları çok neşeli olduğunu o coşkuyu durduramadığını ve mutlaka bir şey paylaştığını da ekledi.

"Öyle bir çağda yaşıyoruz ki dokunulmaz değil dokunulur olman gerekiyor" diyen Demirer, "Cebimizde imzalanacak fotoğraflarla gezmiyoruz artık" dedi.

Her gün gazete okuduğunu belirten Demirer artık dijital olarak gazete okuduğunu vurguladı. 

''İki aylık ilişkim süresince dövüldüm!''

Yeni yıl için de konuşan Demirer, "İnsan umutlanmak istiyor tabii ki" derken "Hepimizin kişisel muhakemeleri yapması gereken yenilenme gecesi" diye tarif ettiği yeni yıl gecesinin hoş bir gün olduğunu söyledi.

"Aşk var mı aşk?"

Annesinin yeni yıl masası olduğunu söyleyen Demirer bu yıl da o masanın kurulacağını, o masanın alternatifi olmadığını belirtti. 

"Aşk var mı aşk?" sorusunu ise "Yok canım nerde" diye yanıtlayan Demirer, magazinden hiç hoşlanmadığını söyledi.

Yeni film geliyor mu?

2016'da da hayranlarını filmsiz bırakmayacağını söyleyen Ata Demirer, 2015'te dinlendiğini bu yıl ise kendi yazacağı bir filmde olacağını söyledi.

"Çok iyi de yazılsa başkasına ait senaryoyla kendini rahat hissetmediğini" söyleyen Demirer, filminin komedi olacağını belirterek "Bir komedyen komedi yapmalı" dedi.

Görünce kaçmamız gereken sevgili adaylarını tanımanın yolları

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Komedi yapabilmenin ekstrem bir yetenek olduğunu ve bunu harcamamak gerektiğini söyleyen Demirer, "İyi bir komedinin sağlam bir dramatik yapısı olması gerekir" şeklinde konuştu.

İki sene önce albüm çıkarttığını söyleyen Ata Demirer yeni bir albüm hazırlığı olmadığını söyledi ve topu Taşkın Abi'ye attı.

Demek Akbağ'la yeniden film çekmek istediğini de belirten Demirer, kendisini fit bulan takipçileri için espriyle karışık "Acı çekeceksiniz" nasihatinde bulunan Demirer, yeniden sahneye çıkmaya başlayınca daha çok hareket ettiğini ve bunun kendisine yansıdığını söyledi.

Yayının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

 

 

ATA DEMİRER canlı yayında cnnturk.com ekibi ile birlikte sorularınızı yanıtlıyor!

Posted by CNN TÜRK on 29 Aralık 2015 Salı