Avon'dan Türk Kanser Derneği'ne 100 bin lira bağış hedefi

Avon'dan Türk Kanser Derneği'ne 100 bin lira bağış hedefi

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katan AVON'un Meme Kanseri ile Mücadele projesi kapsamında hayata geçirdiği "Pembe Hareket" uygulamasında, 30 bin km hedefine ulaşıldı.

Bu uygulamayı kullananlar sayesinde AVON, katedilen mesafenin karşılığı olan 30 bin TL'yi Türk Kanser Derneği'ne bağışlayacak.

Pembe Hareket'te hedeflenen yeni rakam ise 100 bin km.

Kadınların en büyük düşmanı meme kanserine karşı 19 yıldır savaş veren AVON mobil yürüyüş / koşu uygulaması Pembe Hareket ile Türkiye'deki kadınları harekete geçirerek kadınların bu konudaki farkındalıklarını artırmayı planlıyor.

Pembe Hareket uygulamasında ilk hedef her yıl ülkemizde meme kanserine yakalanan 30 bin kadına dikkat çekmek için 30 bin km olarak belirlenmişti. Bu amaçla başlatılan uygulamada belirlenen 30 bin km'lik yol katedildi ve 30 bin TL bağış toplandı. Katedilen kilometrenin karşılığı olan 30 bin TL Türk Kanser Derneği'ne bağışlanacak.

Yeni hedef ise 100 bin km ve 100 bin TL bağış

16.700 indirme sayısına ulaşan Pembe Hareket aplikasyonu Android veya iOs cihazlarına ücretsiz ve kolayca indirilebiliyor. Aplikasyonda kat edilen her 1 kilometre 1 TL bağışa dönüşüyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS