Son Dakika

Bugün satışta! BİM aktüel 14 Ocak 2022 Cuma kataloğu yayınlandı! Bu hafta BİM aktüel ürünleri neler?

A A

14.01.2022 - 09:01 Son Güncelleme:

BİM aktüel ürünler kataloğu 14 Ocak 2022 Cuma günü raflarda yerini alacak ürünleri gösterdi. Cuma kataloğu 4 sayfa olarak alışveriş tutkunlarının bilgisine sunuldu. Peki, bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler olacak, hangi ürün kaç liradan satışa çıkacak?

Bugün satışta! BİM aktüel 14 Ocak 2022 Cuma kataloğu yayınlandı! Bu hafta BİM aktüel ürünleri neler?

Yeni haftanın ikinci BİM aktüel kataloğu ürünleri belli oldu. Cuma günü alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak olan ürünler arasında oldukça farklı ürünler yer alıyor. Peki, hangi ürün kaç liradan raflarda olacak? İşte detaylar…

BİM AKTÜEL CUMA KATALOĞU SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında dikey ısıtıcı, fanlı ısıtıcı ve şömine çift yönlü ısıtıcı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise şarjlı el süpürgesi, araç içi kulaklık, araç içi havalı yatak, dikiz aynası telefon tutucu, oto numaratör, koltuk arası bardak tutucu, bel desteği, 48 parça yemek takımı, 12 parça çay seti, yağlık sirkelik, düdüklü tencere, meşrubat bardağı, tava seti, şekerlik ve diz üstü tepsisi gibi ürünler mevcut.

BİM AKTÜEL 14 OCAK 2022 KATALOĞU SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında lük çamaşır sepeti, erkek bakım seti, elyaf yastık, buharlı temizleme makinesi, paspas seti, banyo ve ayak havlusu, saç bonesi, mini ütü masası ve oduncu gömlek gibi ürünler var.

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 4

Kataloğun son sayfasında ise soru bankası, deneme fasikülü, masa maçı, oyuncak süpürge, konuşan bebek, karma çocuk kitapları ve çeşitli oyuncaklar yer alıyor.