Bu fotoğrafın ardında bir dram var

Arizona'da yaşayan Debbie Gerlach isimli bir kadın, düğününe birkaç ay kala nişanlısını motosiklet kazasında kaybetti. Debbie'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımları ise binlerce kişiyi duygulandırdı.Nişanlısı Randy ile düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan Debbie Gerlach binlerce kişinin yüreğini dağladı.
Debbie Gerlach, nişanlısını düğüne çok az bir süre kala motor kazasında kaybetti. Debbie, düğün fotoğraflarına nişanlısını photoshop yardımıyla ekletip öyle yayımladı.
Acılı gelin Debbie, fotoğraflarla ilgili bir de mektup paylaştı.
İşte herkesin içini acıtan gözyaşlarının sel olduğu o mektup: "Bugün hayatımın en güzel günü olması gerekiyordu. Bugün en iyi arkadaşımla evlendiğim gün olmalıydı.
Bugün, tüm ailemizin ve arkadaşlarımızın önünde Randy ve ben birbirimize olan sevgimizi bir kez daha ifade edecektik ve birbirimize ömür boyu birliktelik sözü verecektik.
Bugün onun eşi olacak, bayan Zimmerman olacaktım. Ancak onu talihsiz bir kazada kaybettim. Yalnız uyandım. Bugün hayatımın aşkıyla evlenemeyeceğim.
Ama her şeye rağmen gelinliğimi giydim, hayallerimi süsleyen insanla fotoğraflarda da olsa son kez yan yana olmak istedim.
Bu yazıyı okuyan herkese seslenmek istiyorum. Lütfen, özellikle motosiklet sürücüleri daha dikkat etmeli. Dur tabelalarına uyun, dikkatli olun. Debbie, son sözünü ise, "Sonsuza dek her zaman, söz verdik" cümlesiyle noktaladı.
10 / 11
Bu fotoğrafın ardında bir dram var
11 / 11
Bu fotoğrafın ardında bir dram var
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS