Son Dakika

Çarşamba dizileri neler? Bugün çarşamba günü hangi diziler var?

A A

10.11.2021 - 16:28 Son Güncelleme:

Çarşamba dizileri bugün ve her çarşamba diziseverlerle buluşmaya devam ediyor. Yeni sezonların başlamasıyla birlikte başlayan ve biter diziler de birer birer netleşti. Peki, çarşamba günü hangi diziler var? İşte bugün yayınlanan diziler…

Çarşamba dizileri neler? Bugün çarşamba günü hangi diziler var?

Haftanın üçüncü gününde TV ekranlarında yerini alacak olan projeler diziseverler tarafından tercih edilecek. Reyting rekabetinin yoğun bir şekilde yaşandığı Çarşamba günlerinde birçok kanalda önemli isimlerin yer aldığı diziler mevcut. Peki, bugün hangi kanalda, hangi dizi var?

ÇARŞAMBA DİZİLERİ NELER? ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

Bugün ekranlarda yer alacak olan diziler ve yayınlandıkları kanallar şu şekilde;

  • SADAKATSİZ – KANAL D
  • KURULUŞ OSMAN – ATV
  • ADA MASALI – STAR
  • EMANET – KANAL 7
  • CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU – (YERLİ SİNEMA) TRT 1
  • MASTERCHEF – TV8
  • ESKİ KÖYE YENİ ADET (YERLİ SİNEMA) FOX TV
  • MUCİZE AŞK – (YERLİ SİNEMA) SHOW TV

Sadakatsiz dizisi konusu: Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır... Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Kuruluş Osman konusu: O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü. Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Ada Masalı konusu: Tanıtımlarıyla dikkat çeken ve sosyal medyanın da gündemine oturan diziden yeni bir afiş yayınlandı. Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda kesişen yollarını konu alan ‘Ada Masalı’, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturuyor.

Emanet dizisi konusu: Zengin ve karizmatik bir iş adamı olan Yaman Kırımlı ile masum ve mütevazi bir hayatı olan Seher Kerimoğlu'nun hikayesini içeren dizide hem Yaman hemde Seher ailesini kaybeden ve kendilerinden başka bir yakını olmayan yeğenleri Yusuf’u emanet olarak görmektedir. Yaman Kırımlı çok zengin bir adamdır ama geçmişte yaşadığı zor günlerin etkisinden bir türlü kurtulamaz.