Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto 10 Ocak 2022 sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango online adresinde!

A A

10.01.2022 - 17:43 Son Güncelleme:

10 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları 114 milyon 288 bin liralık devirli tutara sahip şans oyununda kazandıran numaraları gösterecek. Talihli adayları 6 bilmeleri halinde büyük ikramiyenin sahibi olabilecekler. Peki, Çılgın Sayısal Loto 10 Ocak 2022 sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com adresinde?

Çılgın Sayısal Loto 10 Ocak 2022 sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango online adresinde!

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün canlı yayında yapılacak. Noter huzurundaki çekiliş sonrasında bilet sorgulama işlemleri de başlayacak. Talihli adayları süperstar ve joker numaraları ile kazançlarını katlayabilecekler.

10 OCAK 2022 SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi pazartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

Süperstar ne kadar ikramiye verir?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;