Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto 15 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online’da!

A A

15.11.2021 - 15:57 Son Güncelleme:

15 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları için bugün Milli Piyango TV’de canlı çekiliş gerçekleştirilecek. Talihli adayları 6 şanslı rakamı bilerek büyük ikramiyenin sahibi olmaya çalışacaklar. Peki, Çılgın Sayısal Loto 15 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Çılgın Sayısal Loto 15 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online’da!

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi için gözler noter huzurunda yapılacak canlı çekilişte olacak. Talihli adayları büyük ikramiyeyi kazanabilmek için 6 numarayı doğru tahmin etmeye çalışacak. Aynı zamanda Süperstar numarası ile kazancını katlama imkanı elde edecek.

15 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

 

Süperstar ne kadar ikramiye verir?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;