Çılgın Sayısal Loto 17 Ocak 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com’da!

A A

17.01.2022 - 17:38 Son Güncelleme:

17 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları için canlı çekiliş bugün Milli Piyango TV adresinde olacak. Şans oyunu tutkunları çekiliş sonrası bilet sorgulama işlemlerini ise ”millipiyangoonline.com” üzerinden yapabilecekler. Peki, Çılgın Sayısal Loto 17 Ocak 2022 sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Çılgın Sayısal Loto 17 Ocak 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com’da!

Haftada üç kez çekilişi yapılan Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye tutarı 117 milyon liraya ulaştı. Şans oyunu tutkunları çekiliş esnasında kazandıran numaraları canlı yayında öğrenebilecekler. 2 veya daha üzeri rakamı doğru tahmin edenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. İşte çekiliş öncesinde tüm detaylar…

17 OCAK 2022 SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi pazartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

Süperstar ne kadar ikramiye verir?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;