CNN TÜRK 'Bayram Ekranı'nda neler yayınlanacak?

CNN TÜRK 'Bayram Ekranı'nda neler yayınlanacak?

CNN TÜRK, Ramazan Bayramı’nda birbirinden özel konu ve konukları ekranlarınıza taşıyor. İşte CNN TÜRK ekranlarında bayram boyunca izleyeceğiniz programlar…

Endüstriyel gıda üretimi bizi zehirliyor mu?

CNN TÜRK, 5 Temmuz Salı gününden itibaren saat 21:00’de Cem Seymen ile “Bir de Böyle Düşün” adlı 4 bölümlük programı ekrana getirecek.
Cem Seymen bayramda 2 özel dosya, 4 programla izleyicisini ufuk turuna çıkaracak.

Endüstriyel gıda üretimi bizi zehirliyor mu?
Şirketler küçük çiftçinin üretimini engelleyip katkı maddeli gıdalarla nasıl para kazanıyor?
Sağlıksız gıdalarla beslenen yeni nesilleri neler bekliyor?

Bu sorular hepimizin kafasını kurcalar. Cem Seymen çiftliklere girdi, başka ülkelere seyahat edip olan biteni görüntüledi, şirketlerin üretim mekanizmasını inceledi. Bayramın ilk iki günü saat 21:00’de ekrana gelecek 2 bölümlük gıda terörü dosyası ilginç saptamalarıyla seyircinin yanıt aradığı sorulara cevap bulacak.

Aslı Öymen ile “Hayatım Müzik”

“Hayatım Müzik” diyenler,
Bayramda CNN TÜRK’te buluşuyor…

CNN TÜRK, Ramazan bayramı boyunca saat 16:05’te, Program Koordinatörü Aslı Öymen’in hazırlayıp sunduğu Hayatım Müzik’i ekrana getirecek.

Bayramın ilk gününde, 5 Temmuz Salı günü saat 16:05’te, Aslı Öymen “Hayatım Müzik”te, Müziyen Sertab Erener’i konuk edecek.

Sertab Erener, “Kırık Kalpler” isimli yeni albümünü, hayatına dair bilinmeyenleri ve projelerini anlatacak.

Bayramın ikinci gününde, 6 Temmuz Çarşamba günü saat 16:05’te, Aslı Öymen “Hayatım Müzik”te, Söz Yazarı, Besteci, Müzisyen Selami Şahin’i konuk edecek.

50. sanat yılını kutlayan Selami Şahin, Hayatım Müzik’te Aslı Öymen’e 50 yıllık müzik kariyerini ve hayatına dair bilinmeyenleri anlatıyor.


Tatlı Bayram

CNN TÜRK’te, Sinan Kunter “Tatlı Bayram”da, “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” diyerek, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayram tatlılarının peşine düşüyor. Bayram boyunca 10:10‘da ekrana gelecek Tatlı Bayram, Türkiye’nin farklı kentlerine konuk olup, sokaklarında, pazarlarında dolaşıp, evlerin kapısını çalıyor ve evin hanımlarıyla bayram tatlısı yapıyor.

Ordu’nun sahillerinden Hatay’ın tarihi sokaklarına uzanan lezzet yolculuğunda, damakları şenlendiren bayram tatlıları, CNN TÜRK’te tarifleriyle ekrana geliyor.

6 Temmuz Çarşamba günü, Sinan Kunter “Tatlı Bayram”da, Hatay’ın odun ateşinde pişen “Kömbe Kurabiyesi” ve Ordu’nun meşhur “Fındıklı El Burması”nı ekrana taşıyacak.

“Bir de Böyle Düşün”

CNN TÜRK’te, 7 ve 8 Temmuz’da saat 21:00’de “Bir de Böyle Düşün”de ekrana gelecek 2. dosya gençleri yakından ilgilendiriyor.

Para kazanmak artık o kadar kolay değil. Yeni meslekler var. Eskiden kariyer yollarını açan mesleklerin yerini daha öne hiç düşünmediğimiz yeni iş kolları aldı.

Cem Seymen, geleceğin yeni mesleklerini ve yaratıcı para kazanma yöntemlerini araştırdı. Çarpıcı sonuçlarla karşılaştı. Hepsi “Bir de Böyle Düşün” programında olacak.

“Hayatım Müzik”te, Müzisyen Kenan Doğulu konuk olacak

Bayramın son gününde, 7 Temmuz Perşembe günü saat 16:05’te, Aslı Öymen “Hayatım Müzik”te, Müzisyen Kenan Doğulu’yu konuk edecek.

Kenan Doğulu; yeni caz albümü “İhtimaller”i, müzikal kariyerini ve hayatı hakkında bilinmeyenleri Aslı Öymen’e anlatacak.
Aslı Öymen ile Hayatım Müzik, bayram boyunca saat 16:05’te CNN TÜRK’te olacak.

 

 

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS