Son Dakika

Adıyaman ve Malatya'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi 12 Kasım 2021

A A

12.11.2021 - 12:33 Son Güncelleme:

12 Kasım 2021 Cuma günü meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşıldı. İki kurumun aktarmış olduğu verilere göre bugün şiddeti 3’ü aşan depremler gerçekleşti. Malatya depremi Adıyaman, Adana ve diğer çevre illerde de hissedildi Peki, en son nerede deprem oldu? İşte 12 Kasım 2021 son dakika deprem haberleri…

Adıyaman ve Malatya'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi 12 Kasım 2021

Hafta içinin son gününde yaşanan depremler Kandilli Rasathanesi’nin AFAD’ın listesinde yerini aldı. Kandilli tarafından paylaşılan verilere göre şiddeti 3’ü aşan ilk deprem 3.7 büyüklüğünde Kıbrıs açıklarında oluştu. Saat 02:32’de meydana gelen bu deprem yerin 8.9 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Günün şiddeti 3’ü aşan ikinci depremi ise 3.9 ile Girit Adası açıklarında oluştu. Bu deprem ise saat 06:45’te meydana geldi.

İki bölgenin dışında Ege Denizi, Kayseri, Silivri açıkları, İzmir, Balıkesir, Konya, Elazığ ve Muğla’da depremler yaşandı.

MALATYA'DA DEPREM OLDU ADANA VE ADIYAMAN DA SALLANDI

Malatya'da meydana gelen depremin şiddeti Kandilli tarafından 5.0 olarak açıklandı, AFAD ise şiddetini 4.7 olarak geçti. Saat 12:19'da yaşanan deprem Adıyaman ve diğer çevre illerde de hissedildi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi’nin bugün meydana gelen depremleri duyurduğu son dakika depremler listesi şu şekilde…

AFAD SON DEPREMLER SAYFASI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşılan son dakika deprem haberleri listesi ise şöyle…