Dünyanın en çok kazanan milyoner kedileri

8 Ağustos'ta Dünya Kediler Günü kutlandı. İngiliz The Sun gazetesi de özellikle sosyal medya faaliyetleriyle dünyanın en çok kazanan kedilerini derledi. Sosyal medyada 'Huysuz Kedi' lakabıyla tanınan ve 13 milyondan fazla takipçisi bulunan 6 yaşındaki 'Tardar Sauce' şampiyonluğu kimseye bırakmadı. Kendi ismiyle markası bile bulunan 'Huysuz Kedi' yılda tam 9 milyon sterlin (yaklaşık 73 milyon lira) kazanıyor. İşte dünyanın en çok kazanan milyoner kedileri.Hamilton cat
1 / 5
Dünyanın en çok kazanan milyoner kedileri ©Instagram
Hayvan barınağından alınan Hamilton Instagram'da 'Hipster' olarak biliniyor. Paylaşım başına 10 bin sterlin yani yaklaşık 82 bin lira kazanan Hamilton'un sahibi kazancı barınağa bağışlıyor. Hamilton'un yıllık kazancı ise 80 bin sterlin (650 bin lira).
Keyboard Cat
2 / 5
Dünyanın en çok kazanan milyoner kedileri ©Instagram
Piyanist kedi olarak bilinen Bento, geçtiğimiz mart ayında öldü. Ancak mart ayına kadar yaklaşık 75 bin sterlin (yaklaşık 610 bin lira) kazandı.
Nala
3 / 5
Instagram'ın en tanınmış kedilerinden biri olan Nala 3.6 milyon takipçiye sahip. Los Angeles'da yaşayan Nala'nın yıllık kazancı ise 475 bin sterlin (yaklaşık 3.9 milyon lira).
Mademoiselle Choupette
4 / 5

Happy #FathersDay Daddy @karllagerfeld. Thank you for bringing me into the (fashion) world. 😘

Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kedi modasının tartışmasız ilk hanımefendi kedisi 'Mademoiselle Choupette' günlerini uyuyarak veya özel uçağıyla sehayat ederek geçiriyor. Ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi olan Mademoiselle Choupette yıllık 2.8 milyon sterlin (yaklaşık 23 milyon lira) kazanıyor.
Tardar Sauce
Ve işte karşınızda dünyanın en çok kazanan kedisi. 6 yaşındaki 'Huysuz Kedi' lakaplı Tardar Sauce isimli kedinin sosyal medyada 13 milyon takipçisi var. Paylaşım başına
20 bin sterlin (yaklaşık 164 bin lira) kazanan bu hanımefendinin yıllık kazancı ise ünlüleri bile kıskandırıyor. 5 kişilik bir ekibi olan Huysuz Kedi yıllık tam 9 milyon sterlin (yaklaşık 73.9 milyon lira) kazanıyor.


Haftalık kişisel görüntülere ve ona yönelmek için beş kişilik bir çevreye sahiptir.

Grumpy ayrıca kendi insan giyim ürün yelpazesine sahiptir, bir kedi maması markasının yüzüdür ve Instagram postası başına 20.000 £ 'a kadar ödeme yapılır.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS