'En İyi Stratejik Uygulama' dalında Felis Ödülü D-Smart kampanyasının

'En İyi Stratejik Uygulama' dalında Felis Ödülü D-Smart kampanyasının

D-Smart “Televizyonunuz Sizi Uyutmasın” kampanyası ile, MediaCat Felis Ödüllerinde “En İyi Stratejik Uygulama” ödülünün sahibi oldu.

En etkili ve yaratıcı projeleri ödüllendirmek üzere bu yıl on birincisi düzenlenen Felis Ödülleri’nde, Yayın platformu D-Smart, pazarlama etkisi kategorisinde “En İyi Stratejik Uygulama” ödülüne değer görüldü.


2015 yılında hayata geçen, MullenLowe imzasını taşıyan “Televizyonunuz Sizi Uyutmasın” kampanyası, pazarda tüketiciyi çözümsüzlüğe iten noktalara karşı sunduğu güçlü çözümlerin altını çizerek, öne çıkardığı “D-Smart Her Televizyona Şart” sloganı ile rakiplerine meydan okudu.11 Kasım Cuma günü İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen ödül töreni ardından görüş veren D-Smart Pazarlama Grup Başkanı Özlem Çitçi;


Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu olarak, televizyon ve internet kullanıcılarını çok iyi anlıyor, onların ihtiyaçlarını karşılayan, memnun eden farklı çözümler sunuyoruz. Baskın güç sahibi büyük oyuncuların olduğu bir pazarda güçlü içeriğimiz, internet ve çok güvendiğimiz HD görüntü kalitemizle “meydan okumaya hazırız” dedik, sektörde güvenilir bir alternatif olduk. 2015 yılı boyunca sürdürdüğümüz kampanyamızın Felis ödülüne değer görülmesinden dolayı çok mutluyuz. Şimdi yepyeni bir kampanyamız başlıyo. Önümüzdeki dönemde de bütün gücümüzle abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya, içeriklerimizin kalitesine ve güncelliğine yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS