Son Dakika

Esra Erol Büşra ve Polat olayı nedir? Büşra ve Polat kimdir, nereli?

A A

16.11.2021 - 18:24 Son Güncelleme:

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında Büşra'dan şaşırtan itiraflar geldi. Esra Erol'un hafta içi her gün sunduğu programda Büşra ve Polat'ın ilişkisi gündem oldu. Peki ama Esra Erol'da programında Büşra ve Polat olayı nedir?

Esra Erol Büşra ve Polat olayı nedir? Büşra ve Polat kimdir, nereli?

Son dakika gelişmesine göre; ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına Büşra'nın itirafları damga vurdu. 2 yıl önce eşini ve çocuklarını terk edip sevgilisi Polat Mengütay'a kaçan Büşra Hanım, iki yıl sonra programa gelerek şaşırtan iddialarda bulundu. Büşra Hanım, "Kocamı ve çocuklarını bırakıp Polat'a kaçtım… Pişmanım beni affetsinler" diye konuştu. Büşra Hanım af dilerken gözyaşlarına hakim olamadı. Peki ama Büşra ve Polat barıştı mı?

Esra Erol'da Büşra ve Polat olayı nedir?

Büşra Hanım, 8 yıldır Bekir Bey ile evlidir. 8 yıllık evliliğinden 2 çocuğu bulunan Büşra Hanım, 20 Kasım tarihinde evden kaçtı. Evdeki tüm paralarını da alıp kaçan Büşra Hanım, 'yeni bir hayat kuracağım' diyerek evden ayrıldı.Büyük oğlunu kayınvalidesine, küçük çocuğunu ise yanına alarak kaçtı. Eşi Bekir'i bırakıp sevgilisi Polat'a kaçtığı ortaya çıktı. Yaşanan olaylardan 2 yıl sonra Esra Erol'a başvurarak ünlü sunucudan yardım istedi. Büşra Hanım, "52 bin TL'yi ben kendim aldım. Kaçtım diye herkes beni suçladı. Çocuklarıma şiddet uyguladığımı söylediler. Madem ki ben şiddet uyguladım neden benden şikayetçi olmadılar?" dedi. Ayrıca Büşra Hanım, "Polat'la Tekirdağ'a kaçtık. İki üç gün onun arkadaşında kaldık. Bendeki parayla ev tuttuk. İş bulamadık orada. Esenyurt'ta tuttuk evi. Zonguldak'a taşınmaya karar veren halamı aradım 'oraya gelin' dedi. Büşra, "Kocamı ve çocuklarımı bırakıp Polat'a kaçtım. Çok pişmanım." ifadelerini kullandı.