Evcil hayvan tesisi 'PatiLee Premium Pet Resort' açılıyor!

Evcil hayvan tesisi 'PatiLee Premium Pet Resort' açılıyor!

Türkiye’nin evcil hayvan tesisi “PatiLee Premium Pet Resort”, İstanbul Zekeriyaköy’de hizmete giriyor.

Kurucusu doğuştan aktif hayvansever Ayşegül Üner, uzun yıllar farklı sektörlerde yöneticilik yaptıktan sonra; “Artık keyif aldığım, gönül verdiğim, kendimi adayacağım bana ait bir işim olsun, ama bu iş öyle bir iş olsun ki, hem topluma, hem hayvanlara ve çevreme faydalı bir şeyler yapabileyim hem de çalışanlarıyla, tedarikçileriyle, müşterileriyle gittikçe büyüyen gönülden bağlı bir aile oluşsun istedim” diyerek PatiLee’nin temellerini atmak için harekete geçti.


Yıllarca yurt dışı gezilerinde edindiği bilgiler, yaptığı gözlemler ile Türkiye'de tespit ettiği eksik ve ihtiyaçları sentezleyerek bugünkü konsepti ortaya çıkardı.


Üner, “Bu konsepti oluşturabilmek için eşimin de büyük desteğiyle çok büyük emek ve zaman harcadık. Teoride her şeyi planlamak işin en kolay tarafıymış. Her şey usulüne, kanuna, kitaba uygun olsun dediğiniz zaman o planları yüzlerce kez değiştirmek uyarlamak zorunda kalıyorsunuz. Ülkemizde evcil hayvan işletmeleri, özellikle barınma hizmeti verenler, çoğunlukla ruhsatsız, kayıt dışı çalışıyorlar.


Biz tüm kurumların mevzuatlarına uygun olarak yapılandık. Çünkü kanunen uyulması gereken ölçüler, kurallar ve düzen tamamen küçük dostlarımızın sağlığını, güvenliğini ve ihtiyaçlarını düşünerek hazırlanmış. Biz bu kurallara ek olarak konfor ve memnuniyeti en üst noktalara ulaştırmak için ekstra uygulamalar da yaptık. Bu yüzden gönlümüz çok rahat ve göğsümüzü gere gere tüm hayvan dostlarını, tüm canları davet edebiliyoruz." dedi.PatiLee, bir evcil hayvan ve sahibinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde organize edilmiş. Uzun süreli konaklamalar için ırklara ve cinslere uygun barınma alanları hazırlanmış. Şehrin karmaşasında gezinme ve oyun için dışarı çıktıklarında uygun mekan bulamayanlar için kapalı ve açık oyun alanları, gezinme alanları, havuz hizmeti bulunuyor.


Küçük dostlarımız bu alanlardan faydalanırken bizlerin de keyifli vakit geçirebileceği ücretsiz ikramları olan bir kafe hazırlıyorlar. Burada dilerseniz bir kahve molası verip dinlenebilecek, tv izleyip müzik dinleyebilecek ya da bilgisayarınızda işlerinizi halledip telefon görüşmelerinizi yapabileceksiniz.


Bunların yanı sıra petshopdan ihtiyaçlarınızı temin edebilir, kreş, bakım, kuaför ve banyo hizmetleri alabilirsiniz. Çözüm ortakları Villa Veteriner Kliniği – Veteriner Hekim Aslı Temel ile ortak yürütülen veterinerlik hizmetleri de cabası. Ayrıca PatiLee Club’a ücretsiz üye olursanız tüm bu hizmetlerden yaralanmak için kullanacağınız PatiLee Transfer de ücretsiz.


PatiLee'nin bir de sosyal sorumluluk projesi var. “Sevgi Sizden İlgi Bizden” sloganıyla çıktıkları yolda sokak hayvanlarına özel bir çiftlik kurmayı planlıyorlar. Bu projeyi ayakta tutmak için tüm hayvanseverlerden destek bekliyorlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS