Galada ayakkabı krizi

Film galaları göz kamaştırıcı giysiler geçidi oluyor ve tüm basın bu görkemli anların peşine düşüyor. Ancak bazen de tüm dünya sizi izlerken yaşanan bazı talihsizlikler o anlara damga vurabiliyor...1
Galada ayakkabı krizi ©AP
72. Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ederken festivalde yarışan filmlerin galaları yapılmaya devam ediyor. Sibly filmi de bunlardan biri. Ancak film kırmızı halıya yaşanan talihsizliklerle damga vurdu.
2
Galada ayakkabı krizi ©AP
Filmin iki kadın başrol oyuncusu da galaya titizlikle hazırlanmıştı ve çok güzel görünüyorlardı. ancak iki kadın da ayakkabılarıyla ilgili sorun yaşayınca ortalık karıştı. Virginie Efira galaya parlak siyah bir tuvaletle katılmış ve görünümünü siyah bantlı ve bilekten bağlanan açık ayakkabılarla tamamlamıştı.
3
Galada ayakkabı krizi ©AP
Ayakkabının bağcıkları birdenbire çözülünce rol arkadaşları Niels Schneider ve Adèle Exarchopoulos genç oyuncunun yardımına koştu. Niels Schneider uzun uğraşlar vererek Virginie Efira'nın ayakkabılarını bağlamayı başardı.
4
Galada ayakkabı krizi ©AP
Ancak aksilikler bununla da bitmedi. Bu kez de Adèle Exarchopoulos ayakkabısıyla sorun yaşamaya başladı. Bu kez yardıma koşan filmin diğer erkek başrol oyuncusu Gaspard Ulliel oldu.
5
Galada ayakkabı krizi ©AP
 Böylece de ortaya bu sempatik yardımlaşma fotoları çıktı...
6
Galada ayakkabı krizi ©AP
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS