Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Garanti Bankası ülkemizin en köklü bankaları arasında yer almaktadır. Müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenli hizmetleri ile de her daim ön plana çıkmakta olan bir bankadır.

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası 1946 yılında ve Ankara’da kurulmuş olan bir banka olmaktadır. Ülkemizde 30 eylül 2014 tarihi itibarı ile 107 milyar ABD dolarına ulaşmış Türkiye'nin en büyük ikinci olan özel bankasıdır.

Düşük faiz oranı ve ilgi çekici ürünleri ile pek çok kişiye hitap eden Garanti Bankası güvenilir bankalar arasında bulunur. Geniş ve gelişmiş ATM desteği ve de müşteri hizmetleri desteğiyle dikkat çeker. Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri isim değiştirmesi ile birlikte günümüzde BBVA Garanti müşteri hizmetleri şeklinde güncellenmiştir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Günümüzde Garanti BBVA ile müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için yani telefon bankacılığından faydalanmak adına 444 0 333 numaralı telefondan aranması gerekmektedir. Bu numara sabit ve ya mobil operatörler için arama dakikasına hat üzerinden bir tarife uygulanmaktadır. Ayrıca ses ile doğrulama özelliği yer aldığı için aramalarda ek olarak güvenlik soruları yöneltilmemektedir. Böylece herhangi bir metne tam olarak bağlı kalınmadan direk yol ile konuşmak mümkündür. Ses ile işlem uygulamasının sayesinde de farklı alanlarda işlemler yapılabilmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Nasıldır?

Garanti Bankası’na ait müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri genel olarak yapılacak işlemlere göre değişiklikler göstermektedir. Bu işlemler sırası ile şu şekildedir.
A ve ya B tipi yatırım fonları alım satım işlemlerinde müşteri hizmetleri 24 saat boyunca işlem yapılabilmektedir.
Repo işlemleri adına 10.00 ile 14.00 saatleri aralığı belirlenmektedir.
Havale ve ya EFT işlemleri ise sadece mesai saatleri içerisinde yapılabilmektedir.
Kredi işlemleri müşteri hizmetleri ile 24 saat boyunca yapılabilmektedir.
Bankacılık işlemleri adına mesai saati uygulaması bulunmakta iken yatırım işlemlerinde daha da geniş bir zaman aralıklarında işlem yapılması sağlanır.

Yurtdışından Garanti Bankası’na Nasıl Ulaşılır?

Günümüzde yurtdışından Garanti BBVA müşteri hizmetleri aramaları için +90 212 444 0 333 numarasının arama yapılması gerekmektedir. Yurtdışı tarifeleri ayrıca dakikalar üzerinden aranan ülkelere ve ya kullanılan GSM operatörlerine göre de değişiklik göstermektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Bağlanma

Garanti bankası müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak bağlanmak amacı ile ilk önce 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numaralı telefonu aranır,
Ardından telesekreter konuşmaya başlar,
Sonrasında arka arkaya 1, 3 ve 5 tuşlanır ve direk müşteri temsilcisine bağlanılır. Böylece istenilen işlem kolay bir şekilde yapılmış olur.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri temsilcisine direk ve kolay bir şekilde bağlanmanın diğer bir yolu ise;
Sesli yanıt sisteminde yer alan temsilciye bağlandığında bilgi güncelleme ya da adres değişikliği yapmak isteme olmalıdır. Bu şekilde kolayca müşteri hizmetlerine bağlanılır. Eğer ki bağlanma gerçekleşmiyor ise 3 deneme sonrası direkt olarak tuşlama sistemine aktarılırsınız. Bu menüde menünün tamamını dinleyip yine fatura ödeme ya da otomatik ödeme talimatlarını menülerine giriş yapabilirsiniz.
Son seçenek ise Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 numarasını arayıp müşteri hizmetlerine bağlanılır,
Sesli yanıt sistemleri geçtikten sonrasında öncelikli olarak 3 tuşuna basılır,
Hemen ardından 2 ve ya 4 tuşuna basılır,
Hatalı tuşlama gibi herhangi bir uyarı gelir ise de 0 tuşlanarak işlemlere devam edilir.
Bu yukarıdaki işlemlerin her biri müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak bağlanmak amacı ile uygulanmakta olan çeşitli işlemlerdir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS