Son Dakika

Geleceğe Nefes Ol kampanyası ücretsiz mi? Tarım ve Orman Bakanlığı geleceğenefes.com programı

A A

11.11.2021 - 11:32

Geleceğe Nefes Ol fidan bağını kampanyası ile Tarım ve Orman Bakanlığı’nın hazırladığı fidan bağısı kampanyasına destek olunabiliyor. Peki, tam olarak geleceğenefes.com programı nedir, Geleceğe Nefes Kampanyası ücretsiz mi?

Geleceğe Nefes Ol kampanyası ücretsiz mi? Tarım ve Orman Bakanlığı geleceğenefes.com programı

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın geçtiğimiz yıllarda başlattığı Geleceğe Nefes kampanyası ile her yıl binlerce fidan bağışı ve dikimi gerçekleştiriliyor. Haritada yer alan bölgelerde bağış oluşturmak isteyen kişiler istediği ya da yaşadıkları ili seçerek kampanyaya katılabiliyorlar. Peki, kampanyaya bağış nasıl yapılır?

GELECEĞE NEFES OL FİDAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

Kampanyaya katılmak için gelecegenefes.com adresine girerek açılan sayfadan ad, soyad, e posta ve il bilgilerini seçerek kısa sürede fidan bağışı yapabilirsiniz. Katıldıktan sonra size ait sertifika sunulacak. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden bunu paylaşabilirsiniz.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI GELECEĞE NEFES KAMPANYASI ÜCRETSİZ Mİ?

Kampanyaya katılan kişilerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Amaç fidan bağışına katkı sağlayarak çevre bilincinin oluşmasına destek olmak.

Aynı alan üzerinden 11.11.2021 dikim alanları seçilerek sorgulama yapılabilir ve fidan dikimine bireysel olarak da destek sağlanabilir.

FİDAN BAĞIŞI İÇİN TIKLAYINIZ...