Gözde'nin güç ve başarı dolu yolculuğu

Gözde'nin güç ve başarı dolu yolculuğu

Dokuz farklı genç kadının ilham verici hikayesini konu alan Bu Kızın Öyküsü biyografik belgesel serisinin yeni bölümünde Gözde Türkkan'ın hikayesi yer alıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kick Box ve Muay Thai antrenörü Gözde, kendi dönüşümünü tamamladıktan sonra çevresini dönüştürmeye başlayanlardan. BoMoVu (Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareket Ağı) çatısı altında farklı bedensel ihtiyaçları olan gruplara yönelik projeler geliştirerek; kadınlara kendilerini daha rahat hissettikleri bir ortam yaratıyor. Kendilerini ifade etmelerini, içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlıyor.

Bu Kızın Öyküsü'nü BluTV'den ücretsiz izleyebilirsiniz.

BluTV ekranlarında başlayan biyografik belgesel serisi “Bu Kızın Öyküsü”, kadınlara hayallerini gerçekleştirmesi için ilham vermeyi amaçlıyor. Elidor’un sponsorluğunda hayata geçen biyografik belgesel serisi dokuz farklı genç kadının hikayesini, 15 dakikalık bölümler halinde BluTV ekranlarına getiriyor. Tasarımcı Begüm Cana Özgür,  fotoğrafçı Emel Ernalbant Bulgu, Kick Box – Muay Thai antrenörü Gözde Mimiko Türkkan, itfaiyeci Hülya Doğan, müzisyen Karsu, milli atlet Mizgin Ay,  model Öykü Baştaş, balon pilotu Süreyya Karagöz ve milli paralimpik atlet Tuğçe Akgün’ün kendi anlatımlarıyla tanık olduğumuz hikayelerin ortak noktası, hayatta kendi yolunu çizen, karşılaştıkları engellerin üstüne giden, kendi iç seslerini dinleyen, kendi dönüşümlerine çevrelerini de dahil eden kadınlar olmaları. Dokuz hafta boyunca ekrana gelecek serinin her bölümü bir Sezen Aksu şarkısının da yeni yorumunu içeriyor.