Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? Güneş tutulmasının etkileri

21 güneş tutulması yani “Ateş Çemberi Tutulması” bilim dünyasının yanı sıra astroloji tutkunları tarafından da merakla takip ediliyor. Güneş tutulması etkileri arasında ise en çok merak edilenler arasında ise tutulmanın burçlara olan etkisi var. İşte güneş tutulması Akrep Yengeç, Başak, Aslan, Koç Boğa, İkizler, Oğlak burçları üzerinde etkisi…Güneş tutulması burçlara nasıl etki etti? 21 Haziran ateş çemberi tutulması sonrası gözler güneş tutulmasının burçlara etkisi üzerine çevrildi. Astroloji meraklıları için Hurriyet.com’dan derlediğimiz güneş tutulması Akrep Yengeç, Başak, Aslan, Koç Boğa, İkizler, Oğlak burçları üzerindeki etkisi…

GÜNEŞ TUTULMASI AKREP BURCU ETKİSİ
Sevgili Akrepler, bu tutulma sizlerin 3-9.ev akslarınızda gerçekleşecek. İletişim becerileriniz, eğitim hayatınız, hedefleriniz ve idealleriniz üzerinde etkiler belireceği öngörülmektedir.

1. Dekan (23 Ekim-1 Kasım Arasında Doğanlar): Uranüs gezegeninin varlığını en çok sizler hissetmeye başladınız. Hayatınızda bir şeyler önemli bir değişime doğru ilerliyor olsa da kendi içinizde çözemediğini konuları artık çözüme ulaştırma fırsatı içinde olacaksınız. Özellikle evliliğiniz ve ilişkilerinizdeki bazı sorunların daha görünür hale geliyor olması sizleri farklı seçimler yapmaya yönlendirebilir. Tartışmalardan ve gerilimlerden kaçınmak için karşı tarafın düşüncelerini de değerlendirmelisiniz. Hukuksal konularınızda tamamlanmalar yaşamaya açıksınız.
2. Dekan (2 -11 Kasım Arasında Doğanlar): Kariyerinizde bazı şeylerin olumsuz gittiğini düşünüyorsanız yöneticileriniz ile yapacağınız görüşmelerde uzlaşma sağlayarak içsel huzur yaşayacak ve iş hayatınızda bazı değişimlere gitmek için artık vaktin gelmiş olduğunu anlayacaksınız. Artık yaşamınızı güvenilir bir noktaya getirmekte kararlısınız. Bu Güneş Tutulması sizler için daha kararlı ve hedeflerinize taşıyan bir güçte olacak. En azından içinizde dünyayı değiştirecek gücü hissetmeye başlayacaksınız. Önemli bir finansal karar, borç, alacak, kredi ya da önemli bir ortaklık söz konusu olabilir. Kendinize borçlu olduğunuz duyguların hesabını sorup boş yere karamsarlığa sürüklenmeyin. Kendinizle artık barış imzalayın.
3. Dekan (12 -22 Kasım Arasında Doğanlar): Eşiniz, ortaklarınız veya evliliğiniz ile ilgili hukuksal bir süreç içinde olabilirsiniz. Daha farkındalıklı ve ne istediğini bilen bir kararlılıkta olmanız size olumlu sonuçlar getirecektir. İnsanların sizden istedikleri şeyleri fazlasıyla vermekten çekinmeyin çünkü bu dönem size daha fazlasıyla geri dönecektir. Hayatınızı mükemmelleştirmek için kendinizi analiz eder ve özeleştiri yapabilirseniz kendinizle ilgili önemli detaylar yakalayabileceksiniz. Bununla birlikte çabalarınızın gözden kaçması mümkün olmayacak ve 2019 Ayında hayatınızdaki eksik parçaları bulup bir bir yerine koyacaksınız.

GÜNEŞ TUTULMASI ASLAN BURCU ETKİSİ

Sevgili Aslanlar; bu Güneş tutulması sizlerin 6-12.ev akslarınızda gerçekleşmektedir. Bu durum sizleri sorumluluklarınız, iş hayatınız veya yeni hizmet etme alanlarınızda belirli yenilikler yapma noktasına götürebilir.
1. Dekan (23 Temmuz-2 Ağustos Arasında Doğanlar): Geleceğe yönelik planlarınızı, hedeflerinizi hayata geçirmek için harika bir ay içindesiniz. Uranüs gezegeninin sizin dekanınıza kare açı yapıyor olması bildikleriniz dışında hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor olabilir. İş ve sorumluluklarınızı artık bir düzene oturtma zamanı! Acı, genellikle daha büyük bir beklentiye uyum sağlama süreci sırasında ortaya çıkar. İşte siz bu süreci 2017-2018 yılı içinde tamamladınız. Artık organizmanız bu beklentiyi karşılamaya müsait bir şekilde gelişti. Dikkatinizi acı üzerine değil büyüme sürecine odaklarsanız bir daha aynı hatayı yapmazsınız. Bu transitler hayatınızda iyileştirme sürecini başlatıyor. Yeni iş imkanları ve yeni sorumluluklar sizi oldukça heyecanlandıracaktır.
2. Dekan (3 -12 Ağustos Arasında Doğanlar): Bu etkilerle birlikte kendinize ve başkalarına karşı olan sorumluluklarınızı da sorgulayacağınız bir dönem içindesiniz. Aynı zamanda eski yükümlülükler ve içsel kısıtlamalara bağlı olmadığınızı fark ederek içinizde büyük bir özgürlük ve rahatlamanın var oluşunun mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu duygular belki bugüne kadar hizmet verdiğiniz işiniz, çalışma arkadaşlarınız ve belki de patronunuzla ilgili olabilir. Bu durum kendi ihtiyaç, yetenek ve yaratıcı potansiyellerinizi daha iyi anlamanıza yardım edecektir. Belki de geçmişte yarım bıraktığınız işlerinize ve projelerinize geri dönüş yapacaksınız. Yaşantınızı baştan aşağıya yapılandıran ve bakış açınızı iyileştiren güzel bir yeniay fırsatı olacaktır. Bunu pozitif yönde değerlendirirseniz başarılı olmama gibi bir şansınız asla olmayacaktır.
3. Dekan (13-23 Ağustos Arasında Doğanlar): Bu tutulma ile birlikte kendinizden sakladıklarınızla yüzleşebilirsiniz. "Düzenim bozulmasın" dediğiniz ne varsa aslında artık sizi başka bir serüvene ilerletiyor olabilir. Enteresandır ki, inkâr ettiğimiz ve kabullenemediğimiz her şeyi direkt veya dolaylı yoldan hayatımıza çektiğimizi fark edemeyiz. 12. evdeki Satürn geri çekilmeyi, yoksunluğu, kendini suçlamayı, yalnızlık ve kaybetme korkusunu temsil eder. Ama aynı zamanda harita sahibinin bilinçdışı konulara eğildiğinde uzmanlık kazanabileceğini de gösterir. Bu dönemde çözdüğünüz şeyler, bir daha asla sizi yoracak konular olmaz. İyi para kazanabileceğinizi ya da gizli bir aşkın tutsağı olabileceğinizin de sinyallerini vermektedir.

GÜNEŞ TUTULMASI BAŞAK BURCU ETKİSİ
Sevgili Başaklar; bu Güneş Tutulması sizlerin 5-11.ev akslarınızda gerçekleşecek. Bu evler sosyal alandaki arkadaşlık ilişkilerini, hedefleri, hayata bakış açısını ve sevgiyi temsil eder. Sevgiyi ya da hayata karşı beklentilerinizi nereye, kime ve nasıl yönelttiğinizi yani potansiyelinizi sorgulayacağınız bir süreç içindesiniz.
1.Dekan (23 Ağustos-2 Eylül Arası Doğanlar): İlişkileriniz üzerinde sözler verdiğiniz ya da birtakım kararlar aldığınız bir dönem olması öngörülebilir. Aslında bu dönemle ilgili en önemli şey, partnerinizin sizden bağımsız bir kişilik gibi davranmasına karşı tepki vermeniz olabilir. İlişkinizin kalıcı mı yoksa geçici mi olacağını size söyleyen ilk işaretleri görmeniz mümkün. Bu sebeple ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğini ya da partnerinizin bu konuda gerçekten size destek olup olmayacağını da rahatlıkla anlayabileceksiniz. Bu bakış açınızı ortak iş yaptığınız ya da iş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerine de yöneltebilirsiniz. Uranüs’ün sizin dekanınıza verdiği destekle iş ve para anlamında yüksek bir kazanıma doğru ilerliyor olabilirsiniz. Duygusal dünyanızın başarınızı gölgelemesine izin vermeyin.
2. Dekan (3-12 Eylül Arasında Doğanlar): Finansal yatırımlarınız gündemde olabilir. Eğer kariyeriniz ve hedefleriniz adına birtakım girişimleriniz var ise bu zamandan sonra önemli iş birlikleri söz konusu olabilir. Elinize uzun zamandır alamadığınız bir para geçebilir ya da taşınma, yer değişikliği gibi konular ön planda olabilir. Sonuç olarak uzun zamandır emek verdiğiniz konularda ilk meyveleri toplamaya başlayabilirsiniz. Kendinizi uzman olduğunuz alanda ispat etmeniz için harika etkiler söz konusu. Bu dönemi çok iyi değerlendirin.
3.Dekan (13-23 Eylül Arasında Doğanlar): Bir şeyleri yapılandırmak adına girişimde bulunmak dürtüsel olarak sizi sürekli uyaracaktır. Üretmek ve paylaşmak, kendinizi oldukça iyi hissettirecektir. Bu dönemi yaratıcı enerjinizi kullanarak geçirirseniz geleceğe yönelik önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Belki bu zaman dilimi içinde size maddi imkânlar sunan bir ortakla da karşılaşabilirsiniz. Eğitim alanında yeni bir şeyler yapmak sizi pozitif anlamda motive edebilir. Herhangi bir şeyin eğitimini almak, sizin için farkında olmadan gelecekte işinize yarayacak manevi bir yatırımın müjdecisi haline gelebilir. Eski bir ilişkinizle ilgili yeni bir karar alma konusunda daha dikkatli olmalısınız. Hayatınızdaki insandan uzaklaşma veya soğuma gibi duygularınızı iyi kontrol etmelisiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI BOĞA BURCU ETKİSİ
Sevgili Boğalar, bu Güneş Tutulması sizlerin 3-9. Ev aksınızda hareket etmektedir. Bu da sizlerin iletişimsel konularınızı, akraba veya kardeşlerle olan durumlarınızı, en yakın dostluklarınızı, seyahat ya da kısa vadeli projelerinizi sizlere anlatmaktadır.
1.Dekan (21 Nisan-30 Nisan Arası Doğanlar): Uranüs gezegeninin sizin dekanınızda ilerliyor olması ve tutulmanın bu noktaya güzel bir açı yapması sizler için oldukça heyecan verici deneyimler olacağına işaret etmektedir. Hayatınızda aradığınız zenginlik, itibar ve onurlu işler içinde olma isteklerinizin gerçekleşmesi adına önemli fırsatlar sunabilir. Şu an bir şeyler sizler için ters gidiyor gibi gelse de değişimin farklı yönünü görüp bu alanla ilgili bir cesaret noktasına gidebilirsiniz. Hayalleriniz sabır, açık fikirlilik ve sıkı çalışma ile gerçekleşebilir.
2.Dekan (1Mayıs-10 Mayıs Arası Doğanlar): Bu tutulma sizleri yaşama karşı daha güçlü ve yapılandırıcı kılacaktır. Yeni bir evlilik kararı ya da bir iş değiştirme kararı gibi yenilikçi ve başlatıcı konular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Hayatınızı değiştirme fikri sizi korkutuyor olsa da bu noktada en çok kendinize güvenmelisiniz. Bazen uzun vadeli başarılar için kısa vadeli memnuniyetlerden ödün vermek gerekmektedir.
3.Dekan (11 Mayıs-21 Mayıs Arası Doğanlar): Plüton’un sizin dekanınıza verdiği destek sizleri heyecanlandırabilir. Artan gücünüz ve imkanlarınızın sizleri bu tutulma ile oldukça başarıya taşıyacağı öngörülebilir. Yepyeni başlangıçlara ilerlerken içinizdeki kaygı ve korkudan uzak durmalısınız. Kendinize olan güveniniz ve olumlu tavrınız, başarılı olmanıza yardımcı olabilecek insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakmanızı sağlayacaktır. Bu, inisiyatifinizi kullanmak ve gerçek ilerleme kaydetmek için iyi bir zamandır.

GÜNEŞ TUTULMASI İKİZLER BURCU ETKİSİ
Sevgili İkizler burçları, Yengeç burcundaki Güneş Tutulması sizlerin 2-8 aksınızda gerçekleşecektir. Tutulma ile parasal ve finansal koşullarınız ön planda olurken aslında maddi olan dünyevi şeylere bağladığınız değeri sorgulayabilirsiniz.
1. Dekan (21- 31 Mayıs Arasında Doğanlar): Bu tutulma sizler için oldukça iyimser etkiler barındırmaktadır. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerilemeye başlaması sizlere geçmiş bir konuda destek verip önemli bir şekilde haklılığınızın anlaşıldığını gösterebilir. İşleriniz ile ilgili bir beklentiniz varsa, bu alanla alakalı bir çözümlenme yaşayabilirsiniz. Kariyerinizin en önemli dönemleri içindesiniz ve pes etmeden ilerlemeye devam etmelisiniz. Burada uzun zamandır beklediklerinizi alabilirsiniz.
2. 2. Dekan (1- 10 Haziran Arasında Doğanlar): Neptün gezegeninin sizin dekanınıza meydan okuyor olması sizleri birkaç dönemdir oldukça zorlamış olabilir; verdiğiniz kararlardan pişman olmanız ya da doğru kararlar veremediğinizi düşünmeniz gibi. Belki de seçemediğiniz doğru ve sağlam dostluklar da buna dahil olabilir. Belki aileniz ile ilgili konular sizleri etkiledi ve nereye ait olduğunuzu sorguladınız. Kazanmak için rekabet arzunuz da beraberinde artıyor olabilir. Bunu kendi sınırlarınızı çizerek yapabilirseniz kazanan siz olacaksınız.
3. 3. Dekan (11- 21 Haziran Arasında Doğanlar): Sevgi ve aşk konusundaki tutkularınızı oldukça arttırmış olabilir. Sevdiğinizi söylemek istiyor olabilirsiniz ya da bunu yaptınız. Bu alanla alakalı kafanızda önemli problemleriniz oluşmuş olabilir. Bu noktada yaptıklarınızdan pişman olmak yerine kendinize olan güveninizi arttırmalısınız. Tutulma, hedeflerinizi belirlemek ve parasal problemlerinizi çözebilmek için harika bir dönemde olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Hukuksal konularınızı çözüme taşıyabilir yeni iş ortaklıkları içine girebilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI KOÇ BURCU ETKİSİ
Sevgili Koçlar, Yengeç burcundaki Güneş Tutulması sizlerin 4-10.ev aksınızda gerçekleşiyor. Bu da kariyeriniz ya da aileniz ile ilgili önemli bazı değişimler içerisine girmeniz adına sinyaller veriyor. Doğum aralıklarınıza göre bakım değerlendirebilirsiniz.
1. Dekan (21-30 Mart Arası Doğanlar): Aileniz ile ilgili bazı konuları yönetirken daha fazla alttan almanız gerekebilir. Ayrıca bir türlü harekete geçemediğiniz konularda harekete geçmeniz gerektiğini ve tembellik gibi gelen bu hissiyatı aşmak zorunda olduğunuzu anlamalısınız. İhtiyaçlarınızı karşılamak veya lüks alımlar yapmak arasındaki çizgiyi iyi seçmelisiniz. Gereksiz eşyalara para harcamaktan kaçının. Aşk hayatınız ve sosyal yaşantınız için harika bir zaman olduğunu öngörebiliriz. Yepyeni bir başlangıç ve tazelenme dönemine giriş yapıyorsunuz. Tadını çıkartın. 25 Haziranda Mars’ın koç burcuna giriş yapmasıyla hayatınızdaki bu mücadeleyi en güçlü vurgusuyla hissedebilirsiniz.
2. 2.Dekan (31 Mart-9 Nisan Arası Doğanlar): Sizler için taşınma ya da yer değişikliği gibi konular söz konusu olabilir. Yaşantınızda olmak istediğiniz yeri belirliyor veya tam olarak burayla alakalı seçimlere doğru ilerliyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki inişler ve çıkışlar bu tutulma ile beraber artık rayına oturmaya başlıyor. İlişkinizi ciddiyete taşıyabilir ya da ciddi bir ayrılma kararı verebilirsiniz. Mars’ın koç burcuna geçiş yapmasıyla baskı gördüğünüz her şeyi yoluna sokmak için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçlarını alabileceğinizi gösteriyor. Mesela; bu eksende tutulma yaşayan örnek bir harita sahibi o yıl içinde evlenip, çocuk sahibi olmuş ve ülkesini değiştirmişti.
3. 3.Dekan (10 Nisan- 20 Nisan Arası Doğanlar): Uzun zamandır hayatınızda var olan çözümsüz sorulara cevap bulabileceğiniz bir dönem içerisine ilerliyorsunuz. Bunları çözerken kendinizi gereğinden fazla anlatmak ya da bazı durumları açıklamak zorunda kalabilirsiniz.Kariyer planlamanızda büyük bir dönüşüm ve değişim içindesiniz. Bu Güneş Tutulması olduktan hemen sonra gerçekleşecek bir durum değil. 2017 yılından bu yana kariyerinizde yarım kalan konular artık tamamlanma sürecine dahil oluyor. Sevgi anlamında ruhsal olarak kendinizi büyük bir Aşk’a adamak ve sevildiğiniz hissetmek isteyebilirsiniz. Hayat sizi bu noktadan imtihan edebilir. Sizin dekanlarınızda en büyük etki Plüton vurgusu bulunmasıdır. Sizi dönüştürecek bir sevginin ucunda olabilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI OĞLAK BURCU ETKİSİ
Sevgili Oğlaklar, bu tutulma sizlerin 1-7.ev akslarınızda gerçekleşecektir. Bu sizleri ilişkilerinizde büyük bir değişime taşımaya yönelik ilerleyecektir. Ortaklıklarınız ya da evliliğiniz ile ilgili büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz ya da var olan evliliğiniz ile ilgili bazı kararlar verebilirsiniz.

1.Dekan (22 -31 Aralık arası doğanlar): Özellikle bu aralıkta doğanların yaşamları 2019 Ocak ayından beri önemli bir değişime doğru ilerliyor. Bu tutulma ile beraber bazı yeni yapılanmalara doğru mecburi bir şekilde geçebilirler. Kendi hayatlarında artık yüklerinden kurtulmak ve daha sade olmak isteyebilirler. Önemli bir gerçeklik onların hayatlarını değiştirme noktasına götürebilir. Evliliğiniz ya da ilişkilerinizde bambaşka biri olma kararı içinde olabilirsiniz. Ne yapmak istediğinize iyi karar vermelisiniz. İnsanları güvenilmez bulduğunuz bu dönemde, sert tepkiler vermemelisiniz. Kimseyle inatlaşmamalı ve makul olmalısınız.İnsanları hayatınızdan çıkartıyor olmak bir çözüm değildir, aksine bunları yönetiyor olmanız gerekecektir.
2. Dekan (1-10 Ocak Arasında Doğanlar): 2019 yılının başından beri Satürn gezegeninin varlığını en çok hissedenlersiniz. Bu yıl içinde verdiğiniz gayretlerin ödüllerine ulaşmanız için sizleri biraz daha yoruyor olabilir. Ne kadar çok çalışırsanız ve görevlerinizden kendinizi ne kadar sorumlu tutarsanız, bu yıl o kadar ödül kazanacaksınız. Büyük olasılıkla yaşayacağınız başarı çok kolay gelmeyecek ama bu Güneş Tutulması ile biraz olsun emeklerinizin karşılığını aldığınızı görüp motivasyon kazanmaya doğru ilerleyeceksiniz. Kişisel ve mesleki gelişiminizde ekstra yükler ve sorumluluklar ortaya çıkabilir. Bu belki önemli bir işin başına gelmek gibi olabilir ya da yurtdışı alanında büyük bir iş girişimine kalkışmanız da olabilir. Güneş Tutulması ile hayatınızda gelişen her şey 2020 Aralık zamanlarında büyük ödülü sunuyor olacaktır. Sabırlı ve gayretli olmaya devam etmelisiniz.
3. Dekan (11-21 Ocak Arasında Doğanlar): Sizler için Plüton oldukça devrede ve tüm gücünü göstermektedir. Sizler de yeni oluşumlar içerisine ilerliyorsunuz. Zaten bunu son bir yıldır oldukça fark ettiniz. Her şeyi yıkıp yeniden inşa etmek durumunda kaldığınız olaylar yaşadınız ama olsun sizler en güçlü Oğlak dekanında olduğunuz için en güzel şekilde bunlarla başa çıktınız. Belki evlat sahibi olma fikri içindesiniz, belki de evlenmek ya da evliliğinizi bitirmek gibi konular gündeminizde. Hayat öykünüzde ne varsa sizler için bu çok önemli bir noktadadır. Gelecekle ilgili umut ve hayallerinizi tezahür ettirmek için hedefler belirleyin. İlişkiler, birlikte gelecekteki mutluluğun ortak bir vizyonundan yararlanır. Mutlu olmadığınız yerde durmayın.

GÜNEŞ TUTULMASI TERAZİ BURCU ETKİSİ
Sevgili Teraziler; Bu tutulma sizlerin 4-10.evlerinizde gerçekleşmektedir. Bu alan, kariyeriniz ve yerleşim alanınızda bazı marjinal değişimlere ilerlemek durumunda kalacağınızı göstermektedir. Özellikle 2009 yılından bu yana zorlanmalara başlayan Terazi burçlarının, bu tutulmayla zorlu günleri geride bırakmaları ve son düzlük içinde olmaları çok muhtemeldir.

1. Dekan (23 Eylül-2 Ekim Arasında Doğanlar): Yönetici gezegeniniz Venüs’ün sizin dekanınıza pozitif açılarla oldukça önemli yenilenmeler içerisinde olacağınız mesajını vermektedir. Artık gereğinden fazla değer verdiğiniz ve karşılığını görmediğiniz şeylerle yüzleşerek bunlardan ayrılma noktasında olacaksınız. Kariyerinizde dikkat çekici bir yükseliş kazanmaya başlayacaksınız. Beklenmedik bir terfi veya hiç olmaz dediğiniz mevzularla ilgili bazı hızlı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz.
2. Dekan (2 -12 Ekim Arasında Doğanlar): Başkalarının sizi fark etmesini ve söyleyeceğiniz şeylerin dinlemesini sağlayan çekici ve bazen öngören bir dönem içine ilerliyorsunuz. Bu ay sergilediğiniz bu yönü kariyerinize doğru yönlendirin. Girişimsel bir projenizi bu Güneş Tutulmasından sonra sunmak veya bir terfi istemek için iyi bir zaman. Aileniz veya aile büyükleriniz ile ilgili konular önem kazanacak. Taşınma, yer değişikliği gibi konular gündemde olabilir. Belki de gayrimenkul tercihleriniz ya da bununla ilgili fırsatlar bu ay gözünüze çarpabilir. Hızlıca alım-satım işlerine giriş yapabilirsiniz.
3. Dekan (13-23 Ekim Arasında Doğanlar): Plüton gezegenin sizin dekanınıza oldukça yoğun baskı yapması sebebiyle kendi içinizde bazı olayları tamamlayacağınız bir tutulma etkisi altında olduğunuzu öngörebiliriz. Plüton gezegeninin kuralları içerisinde hareket etmek durumundasınız. Bu da siz, daha etik ve daha kurallı olmaya itecektir. Bu zamana kadar kendinizden gereksiz verdiğiniz şeyleri artık alma zamanı da diyebiliriz.

GÜNEŞ TUTULMASI YENGEÇ BURCU ETKİSİ

Sevgili Yengeçler, bu Güneş Tutulması sizlerin 1-7 aksınızda gerçekleşiyor. Bu demek oluyor ki evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular oldukça önem kazanacak. Tabi ki bu sizin kendi hikayenize ve öykünüze göre anlam kazanacak. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu tutulmalar sizleri kadersel ve başarılı etkiler içerisine alacak. Korkmak yerine tadını çıkartın.

1. Dekan (22 Haziran-1 Temmuz Arasında Doğanlar): Bu tutulmadan en çok nasiplenecek olan sizlersiniz. Sizin bölümünüzde gerçekleşecek olan bu tutulma sizlere yeni hikayeler yazmaya başlayacak.Sizler için önemli etkiler devrede görülmektedir. Uranüs gezegeninin sizin dekanınıza sağladığı olumlu etkileşimler, uzun zamandır veremediğiniz kararları vermeniz adına güzel gelişmeler sunmaktadır. Yaşamı başka bir yönde değerlendirme ve kendi değerinizi önemseme fırsatı bu tutulma ile kapınızı çalıyor. Kariyerinizde dikkat çekici bir yükseliş kazanmaya başlayabilirsiniz. Şaşırtıcı bir terfi veya hiç olmaz dediğiniz mevzularla ilgili bazı hızlı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Eğer bir kariyer hikâyeniz yoksa bunu bu yıl baştan yazacak kadar şanslı etkiler içindesiniz. Boşanma ya da hukuksal konularda sonuçlanmalar kazanabilirsiniz.

2. Dekan (2 -12 Temmuz Arasında Doğanlar): Geçen yıl 2 Temmuz’da gerçekleşen tutulmanın etkileri ile aynı bağ içinde olan bir tutulma yaşayacaksınız. Artık hayatınızda bazı konularda belirli kararlar vereceksiniz. Evlilik ve ortaklıklar için oldukça önemli olduğu söylenilebilir. Yani demek oluyor ki, büyük şanslar ve fırsatlar başınıza gelmeye açık. Şanslar da bilirsiniz ki her an başımıza gelmez. Bir şeyler tetiklenecek ve bir şeyler olacaktır. Belki de hayatınızın bundan sonraki zamanını en keyifli ve konforlu şekilde geçirebileceğiniz insanları ya da işleri hayatınıza dahil etme şansını yakalayacaksınız. Ekonomik anlamda daha da güçleneceğiniz ve sadece kendinize güven duyacağınız bir dönem başlıyor. İsteklerinizin peşinden gitmek için artık cesur olun. Yeni bir ilişki ya da geçmişte kalan bir ilişki hayatınızın yönünü değiştirebilir. Ya da bu yeni bir ortaklıkta olabilir.

3. 3. Dekan (13-23 Temmuz Arasında Doğanlar): İlişkiler bambaşka bir boyut kazanacak. Tam da bu alanda harekete geçmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Üzerinizde bir takım baskı hissi oluşabilir. İlişkiniz, evliliğiniz ya da uzun zamandır yalnız olma dürtünüz gibi hangi durumu hayatınızda yaşıyorsanız bu anlamda kendinizi temiz bir sorguya çekeceksiniz. Hayatınızda büyük bitişleri veya yepyeni ilişkileri başlatabilirsiniz. Bu sizin o anki şartlarınız, iradeniz ve aklınızla ilişkili konularda vuku bulacaktır. Bu alanda sadece dikkat etmeniz gereken tek unsur, dürüst olmanız ve bir hatayı tekrar yapıyor olmamanızdır. Bu tutulma sonrası her şey sürükleyici ve sevgi duygularını çok yoğun olarak hissedeceğiniz bir dönem olabilir. Duygusal yakıtınızı idareli kullanmalı ve herkesten daha fazla duygusal gayret göstermelisiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS