Son Dakika

Gürcistan İsveç maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta? Dünya Kupası Avrupa Elemeleri!

A A

11.11.2021 - 15:48

DKE Gürcistan İsveç maçı bugün futbolseverleri ekran başına kilitleyecek. İspanya’nın önünde 15 puanla liderliğini sürdüren İsveç, Gürcistan deplasmanını da kayıpsız geçerek son maçında sahaya avantajlı çıkma istiyor. Peki, Gürcistan İsveç maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Gürcistan İsveç maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta? Dünya Kupası Avrupa Elemeleri!

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri mücadelesinde İsveç, Gürcistan deplasmanına konuk oluyor. Hakem Serdar Gözübüyük’ün yöneteceği müsabaka TV ekranlarından da canlı olarak izlenebilecek. Grupta 15 puanla lider durumda bulunan İsveç, 13 puanla ikinci sırada yer alan İspanya ile farkını korumak istiyor. Bu nedenle Gürcistan deplasmanını kayıpsız atlatmak isteyen Kuzey ekibi mücadeleye odaklanmış durumda.

Ev sahibi ekipte Dvali ve Giorbelidze cezaları nedeniyle maçta yer alamayacak. İsveç’te ise aynı şekilde cezası bulunan Albin Ekdal karşılaşmada forma giyemeyecek.

GÜRCİSTAN İSVEÇ MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

DKE maçı S Sport 2 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. Karşılaşmayı takip etmek isteyen futbolseverler müsabakayı 11 Kasım 2021 Perşembe günü saat 20:00’den itibaren izleyebilecekler.

İsveç son 14 maçında sadece 1 kez yenilirken Gürcistan da son 15 maçında sadece 2 kez kazanabildi. İki takımın karşılaştığı son maçı İsveç 1-0 kazanmıştı.