Havlu Dispenseri İçin En Uygun Havlu ve Peçeteler

Havlu Dispenseri İçin En Uygun Havlu ve Peçeteler

Havlu Dispenseri İçin En Uygun Havlu ve Peçeteler

Hayatımızın her alanında hijyen amaçlı kullandığımız kağıt havluları temiz bir şekilde muhafaza etmeliyiz. Tek kullanımlık olmayan havlular ile ellerimizi silmemiz ellerimizin bakteriye maruz kalmasına neden olabilir. Bunun yerine kâğıt havlular hem pratiktir hem de hijyenik.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Havlu kâğıt ve peçeteler için üretilen özel muhafaza ürünleri vardır. Dispenser de bu ürünlerden biridir. Ancak her kâğıt havlu peçete tüm dispenser modellerine uygun değildir. Dispenser z katlamalı havlu ve peçete bunlardan biridir. Peki, dispenser ve dispenser z katlamalı havlu ve peçete nedir sorusunun cevabını birlikte okuyalım.

Dispenser Nedir?

Dispenser, hayatımızın aslında pek çok alanında karşılaştığımız, hijyenik bir şekilde havlu ve peçetelere ulaşmamızı sağlayan aygıttır. Dispenserin kendi içerisinde farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ancak en yaygın kullanılan ve en hesaplı modeli şüphesiz katlı havlu dispenseridir. Bu dispenser çeşidi işletmeler için en kolay kullanıma sahip olanı ve en maliyetsiz olanıdır. Z dispenser olarak adlandırılan manuel sistemle kullanılan ve işletmeye bu işlerle ilgilenen personele çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca sadece ofis veya işyerinde kullanmak üzere tasarlanmamıştır. Evlerimizde de rahatlıkla bu sistemleri kullanıp hijyen düzeyini maksimuma çıkarabiliriz.

Diğer otomatik modellere oranla manuel olması sayesinde bozulmaya karşı daha dayanıklıdır. AVM gibi büyük işletmelere gidildiği zaman mutlaka otomatik dispenser modellerinin arıza yaptığına şahit olmaktayız. Bu modellerin arıza yapması sonucu çok yüksek miktarlarda masraf çıkarmaktadır. Küçük restoran ve sürekli olarak tuvaleti kullanılan benzinlik gibi işletmeler bu masraflarla karşı karşıya kalmaz. Ancak dispenser z katlamalı havlu ve peçete konulan z katlamalı dispenser modeli manuel olmasıyla herhangi bir sensör içermez ve gerek duymaz. Ayrıca oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede kolay hasar almaz.

Ayrıca dispenser z katlamalı havlu ve peçete kullanıyorsa bu havlularda herhangi bir karışıklık olmaz. Z katlamalı havlu ve peçeteler belirli bir düzen ile paketlenmiş ve bu makineler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede dispensere dizilen havlu peçete kolay bir şekilde tek tek alınır ve herhangi bir sıkışma veya geri kaçma olmaz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Aynı zamanda sıralı bir dizilime sahip olan z havlu peçete sayesinde havlular dizmekte zor bir iş haline gelmekten çıkıyor. Bu makineler için özel olarak üretilmemiş havluları dispensere koymak tam bir eziyet haline gelmektedir. Ancak z katlamalı havlu ile bu çok kolaydır. Yapmanız gereken sadece havlu peçeteleri dış ambalajından çıkarıp şeklini bozmadan dispensere doldurmaktır. Ekstra hiçbir işlem gerektirmemektedir.

Evlerde kullanımı sırasında ev hanımlarına oldukça büyük bir destek sağlamaktadır. Dispenser z katlamalı havlu ve peçete sayesinde havluları dizme derdine son veren ev hanımları ve işletme sahipleri ayrıca dispenser sayesinde havluların ıslanmasının da önüne geçmektedir.

Dispenser Z Katlamalı Havlu ve Peçete Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dispenser z katlamalı havlu ve peçete satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat ederek dispenser z katlamalı havlu ve peçete almanız size maksimum verim sağlayacaktır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

- Dispenser z katlamalı havlu ve peçete alacaksanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken ihtiyacınız olan z katlamalı havlu ve peçete miktarıdır. Ambalaj Store olarak ürün skalamızda herkesin ihtiyacına uygun olacak sayıda z katlamalı havlu ve peçete bulundurmaktayız. Bu sayede siz ihtiyacınız olan miktarı belirleyerek alım yapabilirsiniz.

- Dispenser z katlamalı havlu ve peçete alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise şüphesiz %100 selüloz yapılı bir z katlamalı havlu ve peçete tercih etmeniz gerekiyor. %100 selüloz yapıya sahip olan z katlamalı havlu ve peçete diğer havlu ve peçetelere göre daha çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede kolay parçalanmaz ve müşterilerinize karşı iyi bir görünüm sunarsınız. Ayrıca %100 selüloz yapıya sahip olan havlu ve peçeteler daha iyi bir emiş gücü sunmaktadır. Ambalaj Store olarak %100 selüloz yapıya sahip olan z katlamalı havlu ve peçeteleri sizlere sunarak yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ambalaj Store olarak sizlere hem en kaliteli dispenseri hem de en kaliteli dispenser z katlamalı havlu ve peçeteleri sunmaktayız. Siz de dispenser kullanmaya karar verdiyseniz mutlaka web sitemizi ziyaret etmelisiniz.

ilandır