Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Ülkemizdeki en büyük alışveriş sitelerinden bir olan Hepsiburada kargo ve sipariş ile ilgili müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Site üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerle ilgili her türlü sorun ve sorularınızda Hepsiburada Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hepsiburada Hakkında

1998 yılında yola çıkan site o yıllarda dahi internet üzerinden yapılan alışverişlerde geniş ürün çeşitliliği ile hizmete başlamıştır. Her aradığınızı bir site üzerinde bulabileceğiniz kolay alışverişin adresi olmaya devam etmektedir Sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir site olarak her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada müşteri hizmetlerine 0 850 252 40 00 numaralı sabit telefon hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmanın 444 ile başlayan bir hizmet numarası bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetleri danışmanlarını günün her saati arayabilirsiniz. Çalışma günü olarak haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri danışma saati ise 08.00-24.00 arasıdır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İşlemleri

Haftanın her günü birçok işlemi müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Ana menü seçenekler arasında siparişinizin durumunu sorgulayabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Sipariş iptal ve iadelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hatalı ve eksik gönderi bildirimi yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Bunun gibi birçok işlemi 0 850 252 40 00 numaralı Hepsiburada Müşteri Hizmetleri aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Farklı işlem ve sorularınız içinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Bağlanma

0 850 252 40 00 numaralı telefonu aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi karşılamaktadır. Hepsiburada üyeliğinizde kullandığınız telefon numarasını girmeniz istenecektir. Bu üyelik bilgilerinizi görebilmek, sorunlarınıza çözüm sağlayabilmek adına gerekli bir işlemdir. Bu sayede sistem sizi tanıyacak ve işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Telefon girişinden sonra sesli yanıt sistemine geri dönülmektedir. Sizden kısaca işleminizi soracak ve cevaplamanızı bekleyecektir. Sorununuza göre sesli yanıt sistemi size otomatik olarak cevap verecektir. İşleminizi anlayamadıysa işlem tekrar başa dönecektir. Müşteri temsilcisi ile görüşmeye bağlanmak için bir süre beklemeniz gerekebilir.

Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanabilir mi?

Müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğinizde bu süre biraz uzun olabilmektedir. Can sıkıcı ve sinir bozucu bir durum olmakla birlikte, zaman kaybı da yaratmaktadır. Kolay bir şekilde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu yolu bilmeyenler uzun bekleme sürelerine katlanmak zorunda kalmaktadır. Aslında müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolay ve kısa sürelidir.

2021 Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Öncelikle 0850 252 40 00 numarayı arayarak Hepsiburada sitesine üye olduğunuz cep telefonu numarasını girmelisiniz. Müşteri temsilcisine bağlandığınızda sizin bilgilerinizi görülebilmesi açısından önemlidir. Sonrasında sesli yanıt sistemi devreye girecektir. Burada sizden yapacağınız işlemi kısaca söylemeniz istenecektir. Sesli yanıtın size cevap veremeyeceği bir cümle kurmalısınız. Bu durumda sizi direk müşteri temsilcisine aktaracaktır. Söyleyeceğiniz cümle hakaret, küfür içermemelidir. Böylece sıkıcı ve uzun bekleme süresini yaşamadan müşteri hizmetlerine direk ve kolayca bağlanabileceksiniz.

Hepsiburada İletişim

Müşteri hizmetleri haricinde de Hepsiburada alışveriş sitesi ile farklı yöntemlerle de iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattı da bu seçeneklerden bir diğeridir. Whatsapp Destek Hattını kullanarak da müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Hepsiburada web sitesi üzerinde bulunan Whatsapp destek hattı sekmesi aracılığı ile açılan chat sayfasından müşteri temsilcileri ile görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz. Bir diğer seçenek de yine firmanın internet sitesinde bulunan bize sorun bölümüdür. Üye girişi yaptıktan sonra açılan forma istek, talep ve şikayetlerinizi mesaj olarak firmaya iletebilirsiniz. Birçok yolla siteye ulaşabilir soru, istek, talep ve önerilerinizi cevap bulabilirsiniz.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS